Projektro a może TV??

matysh_2006

New member
Projektor a może TV??

Witam Wszystkich.

Mam możliwość sprzedania swojego SHARPA i kupienia modelu "
Sharp LC-60LE635E"

Moje pytanie brzmi, czy warto lepiej za te pieniądze kupić projektor, czy pozostać przy tym TV?

Chętnie posłucham innych opinii i rad.

Pozdrawiam

 
Ostatnia edycja:

marimba22

New member
Ja mogłem sprzedać swój TV Sony KDL52V4000 i chciałem kupić właśnie 60' sharpa - zdecydowałem, że zostawiam TV do oglądania bajek dla dziecka, czy wiadomości itp. Kupiłem projektor Optoma GT750 z 3d, ekran 86 cali i 2 pary okularów 3d. Całość zamknęła się w 4 tyś zł i jestem super zadowolony - obraz 86 cali w 3d to jest zabawa!!!!!! To jest zdecydowanie korzystniejsze rozwiązanie moim zdaniem.
 

Monkin

New member
Bez reklam
A powiedz mi jak to wygląda sprawa obrazu w bardzo nasłonecznionym pokoju??
Kolego podobnie jak w normalnej sali kinowej podczas projekcji z włączonymi światłami. Wszystko jest wtedy na ekranie wyblakłe. Jak chcesz mieć pełen komfort, odlot i ekstra kolorki, to musisz oglądać w zaciemnionym pomieszczeniu.
 

Przemek_PC

New member
Dlatego właśnie projektor nie zastąpi w 100% telewizora. Też mam TV i dodatkowo projektor i uważam, że to rozwiązanie jest najlepsze.
 

matysh_2006

New member
Cały czas nie jestem do końca przekonany o tym TV. A może jest coś lepszego w tej cenie. Bo powiem wam tak najbardziej mi się podoba ale nie zależy mi na tym tak bardzo jest to cienka obudowa. Dokładnie tak jak w SAMSUNGU UE60D8080. I mam dylemat. Pozdrawiam
 

Monkin

New member
Bez reklam
Cały czas nie jestem do końca przekonany o tym TV. A może jest coś lepszego w tej cenie. Bo powiem wam tak najbardziej mi się podoba ale nie zależy mi na tym tak bardzo jest to cienka obudowa. Dokładnie tak jak w SAMSUNGU UE60D8080. I mam dylemat. Pozdrawiam
W cenie tv do 6 tysięcy i 60 cali na krawędziowych ledach, o takich parametrach z matową matrycą nie kupisz lepszego odbiornika tv. Stosunek cena/jakość/przekątna jest doskonała. Jak możesz poczekać, to zbieraj kasę i czekaj na sharpy 70-85 cali. Maja być w Europie w sprzedaży w 2012 roku.
 
Ostatnia edycja:
Do góry