Projektor (ultra?) short throw do salonu

Noclavil

New member
Witam wszystkich! Mam problem z doborem projektora - mianowicie mam salon, gdzie chciałbym powiesić projektor, ale mam dość szczegółowe wymagania jeśli chodzi o wymiary.

Problem polega na tym, że projektor musi znaleźć się na suficie, ale nie dalej niż 150 cm od ekranu, natomiast szerokość ekranu (całego, nie tylko powierzchni do oglądania) nie może przekroczyć 210 cm. Przeglądnąłem praktycznie każdy możliwy temat na forach i jedyne co udało mi się ustalić, to że praktycznie jedynym rozwiązaniem jest projektor short throw. Z tych co udało mi się wygrzebać, odpowiedni wydaje się być BenQ W1210ST + ekran 90". Tu pytanie - czy nie ma czegoś lepszego w budżecie na całość ~10k PLN? Myślałem przez chwilę o Xiaomi Mija 4K, aczkolwiek nie wiem czy po pierwsze UST nada się na sufit, po 2 czy będzie do niego rozwijany ekran - z tego co doczytałem najlepiej mieć stały, co w zasadzie jestem w stanie przeżyć, aczkolwiek wolałbym elektryczny.

Oglądać będę na nim głównie wieczorami, a w przyszłości mam zamiar podpiąć do niego PS5.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli nie dostaniesz satysfakcjonującej porady napisz proszę na PW - dostaniesz odpowiedni kontakt.
 
Do góry