Projektor JVC DLA-X9 3D zdobywcą nagrody CES Innovation 2011 Design

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Projektor JVC DLA-X9 3D zdobywcą nagrody CES Innovation 2011 Design
JVCDLA-X7AngleRight.jpg



JVC ogłosiła dzisiaj, że jej najnowsze dziecko Projektor DLA X9 otrzymało wyróżnienie International CES Innovations 2011 Design and Engineering Awards
Produkty z tego prestiżowego programu są oceniane przez wybitny zespół niezależnych projektantów, inżynierów i przedstawicieli mediów w zakresie elektroniki .
Produkty konsumenckich podzielono na 35 kategorii .

DLA-X9 to projektor 3D THX Certified zbudowany przy użyciu wybranych, ręcznie przetestowanych części składowych . Zapewnia 100.000:1 natywny współczynnik kontrastu.
Projektor korzysta z trzech składowych 0,7 "1920 x 1080 D-ILA i został zaprojektowany na trzeciej generacji JVC D-ILA High Dynamic Range silnikach optycznych, które są zoptymalizowane w celu zapewnienia wyjątkowego natywnego współczynnika kontrastu .
Do wyświetlania 3D, projektor potrzebuje okulary 3D oraz PK-EM1 czyli emiter sygnału 3D.
Wraz z dwoma innymi modelami ma wejść do sprzedaży w miesiącu grudniu .

Prestiżowe nagrody w tej dziedzinie za wzornictwo i innowacje przyznaje się od 1976 r.
przez Consumer Electronics Association (CEA) organizatora CES największych na świecie targów konsumenckich elektroniki użytkowej .


JVC DLA-X9 będzie prezentowany na targach CES 2011, czyli styczeń 6-9, 2011 w Las Vegas, Nevada. . Dodatkowo, projektor będzie można zobaczyć na wystawie CES JVC USA, stoisko 8226.
pitchengine.com
 
Ostatnia edycja:

kaukaz

New member
Bez reklam
Widziałem taki obraz z JVC bodajże 750 w tamtym roku na pokazach AV warszawa wrażenia niesamowite coż przede wszystkim czeba mieć odpowiedni metraż no i ciemność Ten model musi już zabijać totalnie obrazem tamten miał contrast 35000 ten 100000
 
S

schlingel

Guest
Na moje oko 1300ANSI Lumenów, czyli w trybie kinowym ok 500-700, podzielić na dwa (okulary) = ok 250ANSI Lumenów - troszkę kiepsko :/
 
S

schlingel

Guest
Widziałem go w Berlinie na IFA, brakuje mu jasności w okularach na nosie, dodam że w pomieszczeniu projektor był jedynym źródłem światła.
 
Do góry