Projektor do ogrodu

radox

New member
Planuje zakup projektora do ogrodu
Będzie używany w altance, więc pełnego słonca nie bedzie.
Oczywiscie jakis sport film i troche PS5
Musi być krótkiego rzutu aby te ok 100cali wyświetlał z maks 2-2,5m - by nie wychodził poza altankę.
Może być projektor używany

Budżet ok 4000zł
 

radox

New member
. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być projektor? - ok 15m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu? ok 2 metry, Projektor będzie wyświetlał obraz na ekranie 92 cale (16:9)
3. Ile osób zasiada przed projektorem? Zazwyczaj 2-4-os, wieczorki filmowe i sportowe
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost ekranu.
5. Projektor ma stać czy ma wisieć ? na stoliku
6. Jak słońce świeci w pokoju ? ogród:)
7. Jaki masz obecnie projektor? Brak
8. Co chcemy aby projektor posiadał ? Mały input lag do gier, mocną lampę by jednak w dzien tez coś było widać, może i coś typu miracast ..
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? wystarczy FHD
10. Jakie urządzenia będą podłączone do Projektora? Komputer, konsola... może później jakaś przystawkę z android tv.
11. Ile godzin dziennie będzie pracować projektor? Raczej nie dużo, tak 2-3h jak wejdzie sesja z gry, ale to nie codziennie.

13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sport, netflix
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie projektora? Nie
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Konsola 20%
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Pod wieczór
17. Preferencje co do wielkości? Brak
18. Co Cię denerwuje w projektorach? Nie wiem, nie miałem projektora do tej pory.
19. Preferencje co do marki ? Brak
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? myślę o 4 do 5k,
22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją projektora w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Raczej nie,
 
Do góry