Projektor do filmow i gier w domu - prosze o pomoc

marcinp1803

New member
Witam,

Chcialbym kupic projektor, raczej uzywany, w budzecie tak do 1500zl, ale kompletnie sie na tym nie znam. Odleglosc od sciany na ktorej bedzie wyswietlany obraz to okolo 3m, projektor stalby w specjalnej szafce ktora jest zawieszona mniej wiecej na wysokosci 1,8 m od podlogi. tak jak napisalem glownie bylby wykorzystywany do ogladania filmow, ale chcialbym czasem podlaczyc tez konsole.
prosze o pomoc
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zależy dla kogo, ja osobiście wolę zalety (wraz z wadami) Benka.
Na forum są użytkownicy jednych jak i drugich, jeden i drugi w swoim budżecie jest bardzo ok, dla mnie lepiej wypada Benek, ale znajdą się tacy, co napiszą to samo o Epsonie.
Masz całą mase recenzji w sieci, ale najlepiej samemu sobie sprawdzić na żywo. W takich śmiesznych pieniądzach, nie ma się nad czym zastanawiać.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Ja polecam epsona(sam mam eh-tw5300) za 120hz panel(możliwość ustawienia upłynniania obrazu) co przy przekątnych 110-140" jest to dla mnie obowiązkowe(nie opera mydlana ale minimalnie żeby przy szybkich scenach było widać o wiele więcej
 

buldoggg

Member
Bez reklam
i nie był ostro wyjechany(czyli czyszczony w miarę często itp) bo jak kupisz np takiego benq 1070 z lampą na wykończeniu to oryginalna z modułem kosztuje ponad 1000 zł a do takiego epson eh-tw 5300 oryginalna z modułem to koszt 385 zł (ze strony epson)
 

Noisy

Member
Ja mam benq w1070 i jestem bardzo zadowolony. Obraz wielkości 128" jest igła. Oglądam filmy, tv i gram na PS4. Nie wyobrażam sobie teraz zagrać na mniejszym ekranie :D
 
Do góry