Projektor 3d plus optoma 3D-XL

djtrebor

New member
Witam serdecznie mam na imię Robert czytając forum postanowiłem napisać też i tutaj ponieważ może szybciej dostane jakąś odpowiedz. A wiec mój stary projektor sony vpl-cs5 wypalił się a na dodatek coś się stało z zasilaczem postanowiłem wymienić sprzęt na nowy . Do oglądania filmów używam głownie komputera który jest podłączony kablem Vga niestety jak robiłem mieszkanie 4 lata temu nie poprowadziłem kabla hdmi i teraz czeka mnie zamontowanie gdzieś bokiem Chyba ze jest możliwość bezprzewodowego puszczenia sygnału. to było by idealne ale obawiam się o straty jakości chyba ze cos polecacie ? :)Posiadam xboxa 360 przymierzam się do ps3 oraz pc karta Radeon 3300 troszke juz słaba ale daje rade. Stary projektor umieszczony był pod sufitem na uchwycie viz-art odległość od ekranu ok 4,5m do 5m ekran mam elektrycznie opuszczany firmy viz-art rozmiar 166 cm wysokość i 220 szerokość odcień biały kanapa jest oddalona od ekranu 3,10m . Pokój dzienny jest połączony z otwartą kuchnią pomalowany na jasny szary mam rolety w oknach nieprzepuszczające światła.
teraz moje pytanie jaki projektor byś polecił zastanawiałem sie nad Acer H5360 lub jakis inny pytanie który do 3 tys max oraz kable HDMI
Optoma 3D-XL na pewno bo chce pod nią xboxa 360 lub PS3 oraz dekoder tv Wiem że mnie czeka wymiana karty w moim pc ale i tak przymierzam sie do zrobienia nowego zestawu pc o lepszych parametrach, ponieważ jestem fanem symulatorów lotniczych FSX z naciskiem na Helikoptery.
wszelkie sugestie wezmę pod uwagę pozdrawiam i czekam na wasze podpowiedzi.
 
Do góry