Problem

ctns

New member
Nie pytam sie jaka telewizja wybrac bo sam moge sprawdzic kanaly i spytac sie ktore mi sie podobaja ale chodzi mi o to ktora tv jest najbardziej innowacyjna czyli ktora wprowadzi najwiecej kanalow HD w najblizszym czasie niby odpowiedz prosta N ale czy napewno?? Polsat kupil 2 samochody ktore maja z tego co pamietam po 10 kamer jakichs Sonych HD i beda sie ostro brali za HD.Jednak telewzizja N ma juz ich az 7 i bedzie nadal wprowadzac nowe.Nic nie slychac o Cyfrze + co z nimi i ich HD??Ktora telewizja nadaje w najlepszej jakosci zwykle kanaly?? Dotego juz w tym roku Polsat ma przestawic swoje kanaly wszytskie wylacznie na HD

Co byscie polecili fanowi pilki noznej ktora telewizje wiem ze na Cyfrze + sa najwazniejsze ligi europejsskie w HD a czy jest liga mistrzow??

I z drugiej strony wiem ze W N w HD jest Liga Mistrzow a czy sa Ligii??

Szkoda ze Polsat tak daleko narazie w tyle jest mam kablowke i ten Polsat Sport i Extra to porazka cale dnie poszczuja powtorki.

Orjentujeciie sie moze czy kiedys moze Polsat bedzie w N czy Cyfrze + bo to najwieksza wada tych telewizji brak tego kanalu
 

ernane

New member
polsatu nie bedzie, bo chodzi o to zeby czlowiek mial 2 platformy ;)
nie wykluczone ze kiedys tvn zabiora z Cp i cyfry choc to byloby dziwne posuniecie.
to jest jedyny plus kablowek ze na nich jest i tvn i polsat i np sportklub (dostepny tylko w n).

co do rozwoju platform to nikt Ci nic nie zapewni, nie przewidzi, umowami wiazesz sie na rok zazwyczaj wiec co roku mozna zmieniac i obserwowac oferte.

poczytaj tez
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=22020
 
Do góry