Problem z Wyborem

Pączek12

New member
Hej
Właśnie zabieram się za zakup telewizora i już 2 tydzień nie mogę nic wybrać wiec odzywam się z pomocą do was. Podam może kilka informacji: Pracuje w domu i telewizor będzie chodził często od rana do wieczora po najrozniejszych kanałach. Chce kupić telewizor na kilka lat stad budżet do 11 tysięcy. Lubię oglądać filmy i grać na konsoli. Zastanawiam się nad OLEDEM ale boje się wypalen. Telewizor max 65 cali. Czekam na wasze propozycje i ocenę moich wyborów
Pozdrawiam

Wybrałem
1. SAMSUNG Q95T
2. SAMSUNG Q90T
3. SAMSUNG Q80T
4. SAMSUNG Q90R
5. LG CX
6. SONY XH9505
7. LG C9
8. PHILIPS 804 może 805 bo podobno ma wyjść niebawem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie musisz się obawiać wypaleń, Jest już 7 zabezpieczeń.
Jak wprowadzisz dodatkowe , będzie osiem.
Brałbym Oleda zdecydowanie.
W takim budżecie możesz sięgać po LG 65GX.
Masz go w programie dla niebieskich gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to Ci wyślę cały program.
 

SDman

Banned
Hej
Właśnie zabieram się za zakup telewizora i już 2 tydzień nie mogę nic wybrać wiec odzywam się z pomocą do was. Podam może kilka informacji: Pracuje w domu i telewizor będzie chodził często od rana do wieczora po najrozniejszych kanałach. Chce kupić telewizor na kilka lat stad budżet do 11 tysięcy. Lubię oglądać filmy i grać na konsoli. Zastanawiam się nad OLEDEM ale boje się wypalen. Telewizor max 65 cali. Czekam na wasze propozycje i ocenę moich wyborów
Pozdrawiam

Oczywiście masz budżet na OLED`a, ale Twoje potrzeby "cały dzień" sugerują raczej LCD.
Moim Zdaniem jeżeli czymś LCD ma pokonać OLED`a to super powłoką antyrefleksyjną
co skutkuje brakiem odbić. Modele Samsunga z 2019 są absolutnie w tym najlepsze.

Tutaj masz przykład bez powłoki vs Q80R z powloką.
https://www.youtube.com/watch?v=Jaub5QkIk2o&t=201s

Jest w tej chwili 65Q80R w super cenie i jakbym go zmieścił byłby już mój :-(, niestety nie poświęcę akustyki pokoju dla TV 65" i przemeblowania z tym związanego, a 55" już nie ma :blagam:.
 

SDman

Banned
Wszystkie Oledy nowe mają bardzo dobrą powłokę antyrefleksową.


Gdyby tak było już dawno zdecydowałbym się na OLED`a i zaryzykował wypalenia.
Samsungi z 2019r od modelu Q80R spowodowały, że można korzystać z TV inaczej niż z "duchami" w obrazie co z tego, że idealna czerń jak na niej ściany, meble i my sami :-(.

Koniecznie trzeba tego doświadczyć -zobaczyć na własne oczy najlepiej w jasnym pomieszczeniu
lub ze sztucznym oświetleniem. Nie każdy lubi TV oglądać w ciemności (dbajmy o nasze oczy).

Oczywiście powłoka Samsunga daje najlepszy efekt patrząc na wprost (kompletny brak odbicia) jak to zrobili :niewiem:- szacunek, że można było.
 
Do góry