Problem z WEEB.TV przez DLNA w telewizorze TOSHIBA

Dybi

New member
Witam.

Mam pewien problem z konfiguracją wszystkiego aby móc oglądać WEEB.TV przez DLNA na moim telewizorze. Model mojego TV to "TOSHIBA 32W3433DG". Chodzi mi o konfigurację UMS + Jumpy + XBMC. Wszystko niby dobrze skonfigurowałem jak to było poinstruowane w jednym z tematów tutaj na forum. Włączam telewizor, wchodzę w DLNA, wybieram serwer "Universal Media Server". Mam folder "Jumpy", a w nim Katalog [XBMC]WEEB.TV. No i w nim są już kanały do wyboru. No i każdy który włącz to pisze proszę czekać... i nagle wywala błąd "Nieprawidłowy lub nieobsługiwany plik". Z każdym kanałem tak jest... Już nie mam po prostu siły... od tygodnia nad tym siedzę i nie mogę nic z tym zrobić. Jak czytałem wypowiedzi innych to niektórym kanał włącza się chociaż na 2 sekundy, a u mnie w ogóle. Od razu zaznaczam, że mam wykupione konto premium na weeb.tv więc to nie może być wina tego. Myślałem, że transkodowanie jest od tego by pomagać urządzeniu odtwarzać nieobsługiwane formaty... No ale mogę się mylić. Jeśli komuś udało się to wszystko dobrze skonfigurować to niech mi pomoże i napisze dokładnie co i jak po kolei trzeba instalować. Byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Dybi

New member
A to potrzebna jest obsługa Flasha do tego? Przecież nie chcę oglądać tego przez wbudowaną przeglądarkę w telewizorze.
 
Do góry