Problem z Ustawieniem Projektora PC i Xbox one X

Prze87mo

New member
Witam Panowie

Posiadam Projektor optoma uhd51 pelna przepustowosc 18gbps (hdr 4k z 60 hz bt2020)chcialbym sie was zapytac doradzic jak wyglada sytuacja z bitami w grach i ustawienie Projektora . Mam xboxa one x i pokazuje mi sie w grach HDR 60 hz bt2020 ale np 8 bit a nie 10. czym to jest spowodowane ? graw 8 bitach? czy projektor nie moze wyswietlic 10bit? Jak wlacze film z xboxa one x to wogole leci mi w 60hz a nie 24hz. Myslalem ze Projektor sam sobie wtedy dostosuje hz do filmu i ustawi 24.
Inna kwestia podlaczenia PC do projektora . Ustawienia przez Nvidie dalem domyslne potem bawilem sie z 4;2;0 4;4;4 rgb itp. i wlaczony HDR. i dziwne ze HDR zawsze jest wlaczony czy gram czy nie gram zawsze HDR jest Dostepny. w info projektora zawsze widze obraz 12bit hdr rec709 i wlasnie dziwne ustawienia mi pokazuje bo nie wazne jakie zdrodlo wyswietle z PC czy to film czy gra zawsze mam to samo w info projektora.. film tez nie zmienia sie na24hz tylko 60hz.

Wyglada tak ze jesli dostaje obraz z PC czy to gra czy Film to ustawienia sa na sztywno Projektor nie zmienia Nic w Info odnosnie hz kolorow hdr bitow .

Bede wdzieczny jesli ktos wie na jakiej zasadzie to wszystko dziala.

Bo wtedy nie widac tak naprawde jaki obraz jest wyswietlany jak dla mnie.
 
Do góry