Problem z redcoon

witus23

New member
Witam ! Jakiś miesiąc temu kupiłem plazmę LG 50PK350. Plazma była wzięta na 6 rat z wpłatą własną 1000 zł. Dzisiaj dzwoni do mnie pani z Żagla i mówi że pojawił się problem, że umowa od kuriera przyszła za późno, konieczne jest podpisanie nowej umowy. Problem też jest w tym że wniosek kredytowy nie chce przejść, nawet przy 12, 24 ratach( co mnie wogle nie interesuje, wcześniejsza umowa była na 6) Po zapytaniu czy to jest mój problem, wina, pani odpowiada że nie tylko sklepu i sklep będzie się ze mną kontaktował. O godz.16 dzwoni pani z redcoona i mówi o problemie, że wysyła nowy wniosek do wypełnienia. Gdy się pytam co jak wniosek nie przejdzie, ona mówi że nie wie, chyba będzie trzeba oddać tv,ewentualnie sprawa pójdzie do sądu jeśli go nie oddam. Co z tym faktem zrobić, co jak wniosek nie przejdzie, czy nie należy mi się jakaś rekompensata, co jak by tv był już uszkodzony, zadrapany ?
 

3eski

New member
Chyba lepiej będzie...

skorzystać z rady prawnika (sama porada nie powinna nic kosztować), lub lepiej oddaj im ten telewizor i daj zarobić komuś uczciwemu,kupując gdzie indziej. Jesteś kolejną osobą która narzeka na redkuna. Jak widać najtaniej nie znaczy w cale najlepiej!
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Zapytam Cie inaczej, a co jak podpiszesz drugi raz wniosek i będziesz miał dwie umowy ratalne, a jeden telewizor :)
Musisz zażądać odesłania pierwszej podpisanej przez Ciebie umowy.
 
Do góry