Problem z podłączeniem Samsung seria D po composite

motzel

New member
Witam,

Mam problem z podłączeniem telewizora D6500 do DVD po composite. W teorii wygląda to banalnie, ale w praktyce telewizor nie widzi sygnału na tym źródle. Po podłączeniu tego samego sygnału do gniazda euro wszystko jest ok. Ktoś miał z tym jakieś problemy?

Sygnał podłączany jest przez specjalną samsungową przejściówkę dostarczoną z telewizorem (do wyjścia zielono-żółtego - współdzielonego przez Y component i composite). Może trzeba gdzieś ręcznie wymusić tryb działania tego gniazda component/composite? Szukałem w menu, ale nie znalazłem nic podejrzanego...

Z góry dziękuję za pomoc
 

motzel

New member
Zachęcam Cię do kontaktu z naszymi serwisantami. Dokonają naprawy w domu i wyeliminują problemy.

Wybacz, ale nie skorzystam. Liczyłem raczej na podpowiedź typu: znajdź w menu pozycję X i wybierz opcję Y. Problem na 100% nie leży w hardware (no chyba, że walnięte jest gniazdo w TV). Jeden kabelek cinch-cinch potrafię jeszcze podłączyć.
 

gracjano2

New member
Dołączam się do prośby o pomoc. Mam ten sam problem. Sygnał z DVD nie dociera prawidłowo ani przez Component ani przez Composite. Próbowałem przeróżnych kombinacji i ustawień - efekt cały czas ten sam. Jakiś sygnał dociera do telewizora, coś tam troszkę sieje, ale nic nie widać....
 
Do góry