problem z plikami txt w onkyo dv-sp504

donpablo72

New member
mam odtwarzacz onkyo 504 i nie moge ustawić w żaden sposób napisów do filmu.napisy są w txt lub srt,ale nie wyświetlają sie z filmem :(nie wiem jak to ustawic
 

robert514

New member
donpablo72 napisał:
mam odtwarzacz onkyo 504 i nie moge ustawić w żaden sposób napisów do filmu.napisy są w txt lub srt,ale nie wyświetlają sie z filmem :(nie wiem jak to ustawic
Kolego znalazłem takie coś:
"Warto dodać, że odtwarzacz obsługuje także pliki DivX i XviD. Sposób ich uruchamiania został uproszczony - po włożeniu płyty z plikami DivX ukazuje się specjalne menu, w którym zaznacza się film do odtworzenia. Następnie pojawia się podmenu, z którego należy wybrać odpowiedni plik z napisami w formatach .srt, .smi oraz .txt (ten ostatni tylko w formacie ramkowym zwanym także klatkowym). Z poziomu menu również ustawia się stronę kodową dla wyświetlanych napisów - wówczas wszystkie polskie znaki prezentowane są poprawnie."
 

zenek1979

New member
Podobnie mam problem z napisami, nie dają się włączyć. Zarówno txt jak i srt. Próbowałem już txt w formacie ramkowym i też lipa. Jest ktoś może u kogo działają napisy w divx.
 

zenek1979

New member
Pliki są w tym samym folderze, teoretycznie wszystko jest ok jednak nie chce ich pokazać. Sam już nie wiem. Może złe ustawienia wybieram, próbowałem już chyba wszystko. Interesuje mnie też czy faktycznie dvd wyświetla jakiekolwiek napisy np. srt itp.
 
Ostatnia edycja:
Do góry