Problem z Onkyo TX-RZ710

Snikers89

New member
Bez reklam
Robie case na ebayu i dostaje zwrot kasy bez problemu.
Jedyny problem ze czasem na kasr czeka sie pare dni a czasem nawet miecha. Ale tak czy siak kasa powraca razem z oplata za przesylke.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale jaka tam kultura. Gość rozpisuje się, że mała ryska na obudowie.
Pytam gdzie, bo nie widzę na fotce. Odpisuje, że z boku gdzieś na rogu.
Dostaje sprzęt, szukam i szukam, no i jest. Pół mikrona.

Różnica jest zasadnicza. U nas handlarze piszą, że nic, a nic nie widać.
Robią tak fotki, żebyś nie zauważył, a jak dostajesz sprzęt, to szrama jak u Bruce Lee na twarzy w Wejściu Smoka.
Za granicą rozpisują się tak, że strach kupić. Bo oczekujesz bubla, a dostajesz niemal nówkę.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Zebys wiedzial. Jak jechalem po Onkyo PA 5500 to mi gosciu napisal zebym sie zastanowil czy napewno chce bo ma kilka rysek na froncie. I zaproponowal ze w zamian zejdzie mi 150f. A jak zobaczylem go to z latarka szukalem tych rys bo takie male.
 

Rafal7

Banned
Miło się czyta o takich sytuacjach i podejścieu ludzi.
U nas to niestety jest tak aby tylko sprzedać szybko i kasę przytulic, cala prawda związana ze sprzętem jest nie ważna.
 

Drunk

New member
Bez reklam
W Polsce na allegro większość sprzętu, którego stan opisywany jest jako bardzo dobry z drobnymi (wręcz prawie niewidzianymi śladami użytkowania), wygląda jakby był gdzieś wyszarpany ze szrotu. Wisienką na torcie są oczywiści rysy zamalowane markerem. Ludzie nie potrafią dbać o sprzęt lub przywożą z zachodu ze złomowiska i później chcą to sprzedać...
 
Ostatnia edycja:

jonbravo77

New member
No sprzęt oddany do serwisu . Sprzedawca powiedział że jestem 1 klientem od 2 lat który oddał Onkyo do naprawy .

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprzedawca może tak mówić, nie wiadomo ile sprzedał.
Serwis niech lepiej się wypowie. Fakt jest taki, że w Onkyo hdmi padały jak muchy. Był to problem, to nie tylko u nas się o tym pisało.
Zapewne w nowych modelach już tego nie ma.
 
Do góry