Problem z odtwarzaniem z listy i filmów

rafi76

New member
Dobry wieczór
.Prawie udało mi się mniej wiecej skalibrować tv i przez dekoder oraz odtwarzanie ustawienia treści z youtuba w 4k jest ok.
Niestety przy odtwarzaniu materiału filmowego w 4k lub strumienowania niektórych kanałów wz netu mam problem z obrazem,mianowicie pojawiają się kwadraty,piksele smugi itp.
3 dni bawiłem się z ustawieniami obrazu to teraz przy odtwarzaniu tego problemy.Internet światłowód 1Gbit tv połączony wifi 5GHZ.
Bardzo proszę o porady bo już nic innego nie robię tylko siedzę od piątku przy tym tv i mi się już wszystko miesza na forach:(
 

rafi76

New member
Philips 43 pus8517
W ogóle na niektórych kanałach np amc obraz w niektórych scenach jakby był jak za mgłą
Poniżej dałem jakie mam ustawienia
Szukałem na necie ale nie znalazłem do tego modelu więc to są na pałę gdzie wydaje mi się że było dobrze
I jeszcze jedna rzecz jak wchodzę do androida gdzie są aplikacje to nagle mi podświetla tło kolorem aplikacji na którą najadę. Nie wiem czy to jakaś funkcją ambilight ale sprawdzałem i wszystko mam oowylanczane
Aktualizacje tv zrobilem i wieczorem reset fabryczny ale jeszcze nic nie ustawiałem bo mam dość
Z jednej strony mówią że trzeba dobrze ustawić tv ale żeby tyle dni się je.. ać
Byłbym bardzo wdzięczny żeby te błędy wyeliminować
Acha tv połączony z dekoderem canal + przez hdmi

PICTURE STYLEnatu
KOLOR
COLOUR
67
KONTRAST PODŚWIETLENIA
BACKLIGHT CONTRAST
67
OSTROŚĆ
SHARPNESS
3
POZIOM CZERNI JASNOŚĆ
BRIGHTNESS
50
ZAAWANSOWANE
EXPERT MODE SETTINGS
REDUKCJA SZUMÓW
NOISE REDUCTION
śred
REDUKCJA ZNIEKSZT.MPEG
MPEG ARTEFACT REDUCT
Min
ULTRA RESOLUTIONon
WZMOCNIENI KOLORU
COLOUR ENHANCEMENT
Min
GAMA KOLORÓW
COLOUR GAMUT
Nor
TEMPERATURA BARWOWA
COLOUR TEMPERATURE
Ciepł
TRYB KONTRASTU
CONTRAST MODE
off
ZWIEKSZANIE ROZDZ. HDR
UPSCASLING HDR
on
KONTRAST DYNAMICZNY
DYNAMIC KONTRAST
off
KONTRAST OBRAZU
VIDEO KONTRAST
97
CZUJNIK ŚWIATŁA
LIGHT EFFECT
off
 
Ostatnia edycja:
Do góry