Problem z dźwiękiem W HK AVR 265

chinczyk018

New member
Witam,właśnie rozpakowałem nowego HK 265 podłączyłem wszystko jak trzeba i mam problem z dźwiękiem. Nie działa ani tuner fm,ani odtwarzacz cd podłączony analogowo,ani dźwięk z cyfry+.
Posiadam 2 kolumny stereo yamaha ns-555. Będę wdzięczny za wszelkie porady ;]
 

ranczo

New member
Bez reklam
W H/K można dowolnie przypisywać źródła video i audio do dowolnej funkcji (domyślnie analog nigdzie nie jest przypisany tylko źródłą cyfrowe),
w kolejności najpierw video potem audio. Do FM potrzebna antena pokojowa lub zewnętrzna, w kablówce nie ma sygnału analogowego FM.
W N'ce sygnał AUDIO po HDMI nie wychodzi musiałem podłączyć światłowodem może w Cyfrze+ jest podobie (ma to coś wspólnego z zabezpieczeniem HDCP). W AVR255 można kodami wyłączyć HDCP, poszukaj na forum było opisane.
 
Ostatnia edycja:

chinczyk018

New member
Dziekuje za zainteresowanie.
Problem jest w tym,ze radio normalnie odbiera,wyswietla sie na ekranie rmf fm,a dzwieku dalej nie ma. Co do cyfry + to podlaczylem hdmi do ampli i z amplitunera hdmi do telewizora(obraz dziala). W menu wyboru zrodla wybralem AUX,analog1 oraz dzwiek stereo i rowniez dzwieku nie ma...Podejrzewam,ze to kwestia jakis ustawien,bo sprzet 'zachowuje sie normalnie' radio stroi,odtwarzacz cd dziala.
 
Do góry