Problem z duplikacją obrazu na HDMI (Dell->projektor)

marcink72

New member
witam
Mam problem z duplikacją obrazu przy połaczniu lapotopa dell (Win7) z projektorem InFocus poprzez kabel HDMI. Bez problemu wyświetlam obraz tylko na projektorze lub tylko na laptopie natomiast przy duplikacji wyświetlany jest obraz tylko na projektorze a na laptopie widze część pulpitu (bez ikon) czyli tak jakbym wyswietlał w trybie rozszerz. Przy podłączeniu poprzez kabel VGA wszystko działa bez zarzutu, przy HDMI próbowałem już wielu kombinacji z rodzielczością na dellu formatem obrazu w projektorze ale bez zmian.
Próbowałem też na innym laptopie połączyć przez kabel VGA ale ponieważ laptop ma tylko wejscie mini-display port to użyłem przejściówki mini-displa port na VGA ale znowu nie mogę uzyskać duplikacji
Kończą mi sie pomysłyi prosze o jakies porady
 

mariusz67

Member
Bez reklam
Wezw technika niech cos madrego powie i niech router wymieni .Pytanie czy ktos ma swojego routera i jak mu smiga w stosunku do umowy jaka ma .
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To było mądre, a co ma do tego ruter?
marcink72, Jeśli kombinowałeś już z rozdziałką, to niestety musisz przez to przebrnąć. Spróbuj włączyć i wyłączyć ponownie lapka, za którymś razem złapie. Ja tez tak miałem, za 2-3- razem załapał i teraz jest OK.
Choć pamiętam miałem jakiegoś laptopa, co przy duplikacji miał problemy i poprawnie szedł tylko na projektorze, nawet nie wiem czy to nie był Dell XPS
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Musisz mieć tą samą rozdzielczość ekranu dla projektora jak i dla monitora np full hd 1080p i wszystko śmiga bez problemu. Problemy zaczynają się w momencie jak masz np. projek full hd a wyświetlacz w laptopie hd redy w tedy karta graficzna głupieje...;-) Ja mam u siebie wszystko full hd i karta graficzna obrabia trzy obrazy po hdmi:monitor, plazmę jak i projektor w jednym czasie mam obraz na wszystkich odbiornikach...
 
Do góry