Problem z blu ray3D i graniem w 3D na moim 3DLEDTV

snoochie

New member
Witam mam telewizor PHILIPS 5008H i grafikę GTX Geeforce 460 połączone to jest kablem HDMI - miniHDMI. Wyczytałem że by trzeba 3Dvision odpalić żeby to działało a nie będę kupował tego badziewia jak da się to obejść. Dlatego ten emulator tego sprzętu ściągniety ztąd ://3dvision-blog.com/forum/viewtopic. php?f=9&t=997&start=120 3D Vision IR Emitter Emulator - 3D Vision Blog - Forum[/url] , oprócz tego najnowsze sterowniki NVIDIA ze strony. Oprócz tego zainstalowane 3DTV PLAY (też nvidii) i problem jest taki.

Nic nie działa ani ten emulator (nie wyskakuje mi opcja ustawień stereoskopowych w panelu NVIDII, ani to 3DTV nie działa, ani nie wykrywa tego emulatora na USB jak powinno). Czy ktoś może walczył z tym już wcześniej teraz nawet obrazu nie ma żadnego na TV bo się wyświetla w panel nvidii ale zaznaczam go zastosuj i sie sam odznacza i nic nie działa. :( Ktoś może pomóc bo ja po 4 godzinach mam dosyć.
 

4djmc

New member
Ale z czym dokładnie problem bo nie rozumiem ?? Ja mam też Philipsa 3d i normalnie połaczony z kompem kablem HDMI i wszystko hula. Jedynie ekran musialem troche na TV rozciagnać w catalistach bo mam kartę ATI żeby był full screen i tyle. A gry 3d np crysis 3 odpalam w grze opcje 3d odpalam w tv opcje 3d zakładam okulary i jazda nie ma tam cudów żadnych.
 
Do góry