Problem z 3D LG

Edenus

New member
Witam jestem od niedawna posiadaczem LG42LB650V jest to mój pierwszy TV 3D więc też nie wiem czy tak powinno być? że obraz jest czasem trochę rozmazany, jakby niedokładnie scalony. Sprawdzałem w ustawieniach ale nie idzie albo nie potrafię tego dostroić. Ktoś miał może podobny problem i wie jak go rozwiązać?
 

lewy01

New member
Witam jestem od niedawna posiadaczem LG42LB650V jest to mój pierwszy TV 3D więc też nie wiem czy tak powinno być? że obraz jest czasem trochę rozmazany, jakby niedokładnie scalony. Sprawdzałem w ustawieniach ale nie idzie albo nie potrafię tego dostroić. Ktoś miał może podobny problem i wie jak go rozwiązać?


mam dokładnie ten sam problem i ten sam tv , pop-up efekt praktycznie nie istnieje tylko rozłazi się , może z 2 razy widziałem jak coś wychodzi z ekranu, głębia jest ok.Dla porównania wybrałem się do sklepu sprawdziłem 60 calowy 4K lgtv i w sumie tosamo może to moje oczekiwania względem 3D były za wielkie ???
 

lewy01

New member
A oglądaliście film 3D czy tylko konwersję ?
Wydaje mi się że ściągałem raczej konwersje i na youtube dema sobie sprawdzaem jak dotąt , ale w sklepie demo raczej w orginalnym formacie leciało i też się dziwnie rozłaziło takżę myślałem , że nie ma znaczenia. Jeżeli ma to możę warto pobiec do sklepu po 3d blu-ray ? Mam ps4 a więc posłuży jak odtważacz 3d .
 

Edenus

New member
Tak filmy 3d oglądałem, może faktycznie oczekiwania są większe niż rzeczywistość, a może jakiś defekt. Proszę o więcej wypowiedzi innych użytkowników TV LG
 
Do góry