Problem z 32lg5700.

blacktyp

New member
Witam wszystkich.
Chciałbym zapytać o poradę serwisowa i nie wiem czy dobrze zamieszam temat. Telewizor można już powiedzieć ze vintage bo model chyba z roku 2009 a dokładnie 32lg5700.
A problem wystepujacy w nim przedstawia film :


Nie pomaga wyłączenie ani hard reset .
Baterie też wyjete z pilota .

Dodam że chciałem zainstalować update ale nie wykrywa chyba że jest w usb albo że jest plik aktualizacji.
 

blacktyp

New member
Software File(Version 03.54.01)
Software_File(Version_03.54.01).zip
Ostatni software było z 2013 roku,
tu możesz pobrać
Softy mam kolegodo wszystkich wersji AEK AEU ARUZ aczkolwiek wszystkie do niego pasuja i instrukcje Ale nie idzie tego zrobić bo cały czas wyskakuje menu tv jak na filmiku. Zachowuje się tak jakby cały czas były wciskane przyciski do poruszania się po menu .
 

Attachments

  • Screenshot_20221115-202052_My Files.jpg
    Screenshot_20221115-202052_My Files.jpg
    122,8 KB · Wyś: 15

Jarek.N.

Member
A co do upd to wiesz może czy trzeba aby usb miało nazwę woluminu jako UPDATE czy wystarczy żeby była zachowana struktura katalogów
Nie wiem jak jest w LG, powinieneś to wiedzieć z instrukcji albo na tej stronie lub forach wyczytać. Ja w swoim Philipsie wgrywałem tylko rozpakowany plik z softem i tv sam go po włączeniu znajdował. Powinieneś jeszcze raz wgrać ostatnie software prosto z usb.

Tu piszą o wersji V3.55.01.
 
Ostatnia edycja:

blacktyp

New member
Oglądałem juz filmik ktory podsylasz . Niestety nie reaguje mój tv na te czynności. A w sumie w instrukcji to samo napisane o czym mowinten gość.
Ok . Nie zawracam Ci gitary i dziękuję za poświęcony czas .
 
Do góry