Problem samsung ue55d8000+denon 1611+anynet+(problem z dzwiękiem)

damiiw11

New member
Witam! Mam własnie taki problem jak w temacie,mianowicie chodzi mi o to ze gdy np: ogladam cos z smarthub w tv np ipla to dzwiek jest "wypuszczany" z telewizora poprzez głośniki telewizyjne a nie przez kino domowe.
Podejrzewam ze to wlasnie jest wina tego ze przez zakupem bluraya Samsunga TV i DENON były połączone anynet+ i miały jakies połącznie i wszystko było ok,lecz po zakupie to TV i Bluray Samsung połączyły sie razem anynet+ i gdy je rozłączyłem to nie moge juz połączyć spowrotem TV i DENONA.


Z tąd moje pytanie-czy jest mi ktos w stanie pomoc,bardzo prosze o pomoc,bardzo mi na tym zalezy.

Dodam że :posiadam kabel HDMI ARC (z resztą wszystko z okablowaniem jest ok,poniewaz to dzialalo!)


Pozdr i jeszcze raz bardzo prosze o pomoc.
 

damiiw11

New member
Wlasnie nie wiem czy to wina ARC, a jesli ARC sie popsulo to w kablu hdmi czy w tv. Niechce mi sie wiezyc ze w tv bo taki drogi tv i taki bubel by wsadzili?
Co do podpiecia, to wszystko miałem ok, ponieważ jak pisałem to działało, wiec faktycznie możesz mieć racje ze to wina arc. Proszę tylko jeszcze napisz mi czy mógł sie uszkodzić kabel czy wejście w tv.
Dodam ze wszystkie kable mam firmy da vinci 24k(nie wiem czy porządne, lecz na takie wyglądają)
Pozdr i proszę o odp
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Trudno powiedzieć, stawiał bym na samsunga, to są zawsze troche niedorobione produkty ;> Albo może coś tam nie styka, ważne że działa :)
 
Do góry