Problem Onkyo 579

shogun990

New member
Witam mam problem ze swoim ampli onkyo 579. Czasami sam się załącza co pare dni. Teraz narazie jest spokój od jakiegos tygodnia ale wczesniej zdarzalo się nawet często. Druga sprawa zawiesił mi się tryb usb. Kiedy podlaczylem dysk urzadzenie pracowalo swiecila dioda ale na tv był niebieski ekran. Normalnie nawet jak dysk nie był podłączony powinno się w tv wyświetlić menu onkyo. A tutaj nic niebieski ekran. Usb zaczęło działać dopiero na drugi dzień wieczorem i teraz działa. Moje pytanie spotkał się ktoś z takimi objawami? Czy to wróży jakąś poważniejszą usterke?

Wysłane z mojego LG-D802
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A spróbuj go najpierw zresetować do ustawień fabrycznych i skalibruj jeszcze raz. Jeżeli to nie pomoże to pewnie serwis.
 

shogun990

New member
Tylko teraz już wszystko działa. A z kalibracja mam problem jeden głośnik tylny działa inaczej niż pozostałe i nie chce przejść kalibracji. Wyświetla się błąd. Narazie działa usb więc poczekam czy się sprawa nie powtórzy. Gwarancję mam do listopada. Będę go obserwował. Tylko może ktoś też miał takie objawy i wie gdzie jest przyczyna. Teraz działa więc serwis nie miał by co naprawiać.

Wysłane z mojego LG-D802
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Tylko teraz już wszystko działa. A z kalibracja mam problem jeden głośnik tylny działa inaczej niż pozostałe i nie chce przejść kalibracji. Wyświetla się błąd. Narazie działa usb więc poczekam czy się sprawa nie powtórzy. Gwarancję mam do listopada. Będę go obserwował. Tylko może ktoś też miał takie objawy i wie gdzie jest przyczyna. Teraz działa więc serwis nie miał by co naprawiać.

Wysłane z mojego LG-D802

Standardowa przyczyna to kable głośnikowe.
Sprawdź czy na pewno żaden zabłąkany drucik nie zwiera lub sprawdź prawidłowość połączenia lewy-prawy czy się coś nie pomieszało.
Jak i to będzie w porządku to chyba reset ustawień a jak nie to serwis.
 

shogun990

New member
Sprawdzałem kable i jest ok. Zamienilem miejscami głośniki i teraz pot drugiej stronie nie gra prawidłowo czyli winna głośnika. Usb działa prawidłowo tylko ampli wczoraj sam się znów zalaczyl.

Wysłane z mojego LG-D802
 
Do góry