Pożegnanie z plazma na coś wiekszego

mat74

Well-known member
Bez reklam
tylko OLED jest następca plazmy, chociaż tez watpie czy dorówna jakością obrazu plaźmie.

Jako wieloletni użytkownik plazmy Panasa moge potwierdzić ,że Oled Panasa co najmniej dorównuje jakoscią obrazu w przypadku full hd .O 4k i hdr nawet nie ma tu co mowić bo nie ma co porównywać.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Niekoniecznie-Panasonic ma w ofercie 77" OLED.Tani nie jest ale faktycznie w tak dużym salonie musi być duży TV.Jedno musi być dopasowane do drugiego.....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
kurcze srednio w 65 m2 salonie 65 cali telewizorek:( jedyny powod zmiany to rozmiar..

Istotna jest odległość, a nie metraż. Jeżeli masz 5-7m, to i 100" zaraz zrobi się mały, ja mam 3-4m przy 82" i chętnie bym wymienił na coś większego.
Z takim budżetem, zapomnij o Oledzie, skup się na lcd/led ze średniej półki i w jak największej przekątnej, da Ci to o wiele więcej wrażeń, a wady przełknij.
 

Hep

Member
Koledzy mają rację. Wielkość TV robi największe wrażenie. Sam miałem 65. Myślałem o 75 ale kolega z forum szybko mnie przeszkolili. W ostateczności zakupiłem 85. Wrażenia przy oglądaniu rewelacyjne. To była dobra decyzja. Moja odległość od TV do 4,5 m do 6 m
 

c43

Member
Koledzy mają rację. Wielkość TV robi największe wrażenie. Sam miałem 65. Myślałem o 75 ale kolega z forum szybko mnie przeszkolili. W ostateczności zakupiłem 85. Wrażenia przy oglądaniu rewelacyjne. To była dobra decyzja. Moja odległość od TV do 4,5 m do 6 m
Co z tego że wiekszy jak radzisz przejście z plazmy na LCD:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To każdy wybiera sam w klasie cenowej .
I to ona decyduje czy stać go na LCD czy na mini leda, czy wreszcie na Oled TV.
 
Do góry