Potrzebuje pomocy w doborze amplitunera

JAREKMAX

New member
Witam. Mój stary DENON AVR 1507 zaczoł mieć problemy z procesorem ( nie działa optyczne i głupieje w ustawieniach ). Planuje kupić coś nowszego lepiej grającego zwłaszcza w STEREO. Chodzi mi po głowie HARMAN AVR255 AVR265 lub np. DENON AVR2113. Nie zależy mi na bajerach sieciowych a tylko na jakości dźwięku. Wiem że kino domowe to nie STEREO ale muszę iść na kompromis. Co możecie polecić. Który ze starszych HARMAN-ów lub DENONÓW zagra dobrze w STEREO a jednocześnie da rade w kinie domowym. Z góry dziękuje za pomoc.
 

JAREKMAX

New member
AVR265 kosztuje w okolicy 1000-1500 zł Denon koło 1000 zł Za zestaw AVR265 z głośnikami JBL trzeba zapłacić 3000 zł Za sam ampli tak do 2000 chciałbym wydać.
 

Sudek

Member
Hej
Zmień forum na takie , które bardziej skupia się na audio , jeżeli chcesz dostać jakieś sensowne informacje/wskazówki .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Skupiamy się na nowych modelach i tu łatwiej o porady.
Przy używanych nie znana jest kondycja modelu, ile, jak, był używany.
Ale napisz na PW - dostaniesz kontakt i może porozmawiać ze specjalistą Audio.
 

JAREKMAX

New member
A jest ktoś kto słuchał i porównywał tego HARMANA AVR 265 ??? Mam lęki przed wejściem w półkę ARCAM-a lub NAD-a. bo za tym pójdą lepsze głośniki a następnie odtwarzacz i 6 - 7 tysi pęknie. Niestety w miarę jedzenia apetyt rośnie. Za HARMANA z dobrymi głośnikami na jego poziomie np JBL E80 dam max 2500 - 3000 i nic więcej nie będzie mnie kusiło. Wiem z doświadczenia jak zaczołem się bawić w AUDIO w samochodzie a skończyło się grubo. Teraz jestem zadowolony z efektu ale ilość pracy i kasy wydanej przerósł plany 3x. Podejrzewam że zarażę się tym samym w domowym audio jak pójdę w NAD-a czy ARCAM-a.
 
Do góry