Porada

Polokolos

New member
Mam prośbę. Zamierzam kupić telewizor LCD do 3000zł ważne jest dla mnie żeby miał Full HD, rozmiar od 37 do 42 cali, i dobrze by było żeby miał 2,3 wejscia HDMI. będe korzystałz telewizji n lub cyfrowego polsatu(w zależności od ceny dekoderu w drugiej opcji). moje typy jak narazie to:


LG 37LG5000 - głowny kandydatSamsung LE40M87BD
SHARP LC-37B20E
LG 37LF66

Przy okazji prosiłbym o pomoc w wyborze kina domowego ale na tym sie kompletnie nie znam. IWme tylko że chce głosniki 5.1 i mam odtwarzacz DVD firmy KORR.

Proszę o szybką odpowiedź

 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp wypadnie najlepiej z tej twojej oferty . Ale nie znam cany na niego poniżej 3000 zł .
Do 3000 zl koniecznie sprawdź Toshibę 37 X 3000.

Co do kina to podaj jakie kryteria ma spełniać i w jakiej klasie cenowej ?
 

Polokolos

New member
Nie wiem właśnie jakie są ceny kin domowych. Mam tylko odtwarzacz dvd firmy KORR( żeby odtwarzał przegrywane filmy) i tyle.
Sharp równo za 3000 na allegro, ale nie moge wysyłąc linkow w postach.


a czemu odrzucasz LG oba, bo mi sie wydawało ze ten LG scarlett najlepszy bedzie , kontrast, reakcja dobra i tanszy niz aquos.
 

broda1725

New member
Bez reklam
Lg to słaba marka jeśli chodzi o LCD, żałosna czerń i obraz kaszana.
Co do kina to ja bym na twoim miejscu skompeltował jakieś kino np. Onkyo TX-SR 506 tu masz teścik tego sprzeta http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=26509
A co do głośników to jest sporo jak chcesz tanie i dobre to KODA lub McAudio i do tego SUB aktywny.Wszystko zalezy ile masz kasy na to. Najważniejsze to to że jest to sprzet na lata. A nie jakieś zestawiki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Polokolos

New member
a jeśli ja chciałbym jakies bardzo tanie kino domowe albo poprostu głośniki 5.1 bo fundusze na kino nie będą na pewno za duże do 500zł więc raczej nie bedzie to najlepszej klasy sprzęt.

a np. do odtwarzacza DVD tego KORR podłaczyc jakies dobre głosniki komputerowe 5.1 żeby wmiare był dobry dzwiek?
 
Ostatnia edycja:

broda1725

New member
Bez reklam
Jeśli niemasz kasy to z czystym sercem polecam Logitech Z-5400 / Z-5450 / Z-5500 ceny ok 800zł za ten co ja mam. Spokojnie daja rade w pomieszczeniu 14m2 a chodzą tylko na połowie. Polecam.
 
Do góry