Pomóżcie dobrać zestaw amatorowi

luka_g

New member
Witajcie, jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość i bardzo proszę o Waszą pomoc.
Zbieram się do konstruowania zestawu głośników i wzmacniacza. Telewizor jeszcze mam stary ale będe szukał takiego który zaopatrzony w wi-fi bedzie komunikował się z laptopem, z którego bedę mógł puszczać muzykę i filmy. Takiej samej komunikacji wymagam od tunera, - filmy z komputera na TV a dźwięk z zestawu głośników.
Pomieszczenie mam około 25 m2 ( z aneksem) - wysyłam zdjęcie.
czerwony kwadrat to miejsce przewidzaine przez architekta na sobwoofer (kable idą w ścianie)
czerwony krzyżyki to wyjscia na głośniki pod sufitem (kable w ścianie).
Chciałbym aby caly zestaw - dwa głośniki, subwoofer i "maszyneria zarządzająca" nie przekraczaly wartości 3000-3500zł.
Dzieki z gory za pomoc
 

Attachments

  • glosniki.jpg
    glosniki.jpg
    274,7 KB · Wyś: 54
Ostatnia edycja:

ikar1975

Active member
Bez reklam
Ten układ to porażka trochę :-( ,chcesz zestaw 2 głos+sub no ale chcesz je z tyłu powiesić ?,bojesli to ma byc2.1 to glosniki z przodu a z tyłu efektowe., no i czy kabe ldo suba masz odpowiedni zamontowany w sc..Pzdr
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Ten układ to porażka trochę :-( ,chcesz zestaw 2 głos+sub no ale chcesz je z tyłu powiesić ?,bojesli to ma byc2.1 to glosniki z przodu a z tyłu efektowe., no i czy kabe ldo suba masz odpowiedni zamontowany w sc..Pzdr
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Ten układ to porażka trochę :-( ,chcesz zestaw 2 głos+sub no ale chcesz je z tyłu powiesić ?,bojesli to ma byc2.1 to glosniki z przodu a z tyłu efektowe., no i czy kabe ldo suba masz odpowiedni zamontowany w sc..Pzdr
 

luka_g

New member
do soobwoofera kable też idą w ścianie. Jeśli ma być sens to w soundbar też mogę zainwestować. Nie jestem jakimś wyczulonym melomanem, poza tym w salonie ciężko o super ssuround.
 
Do góry