Pomocy w wyborze KURAKA

klaus71

New member
Bez reklam
czy model 5090h gra jakoś inaczej (lepiej/gorzej) niż 5090 ?
zdaje się pamiętam jakieś narzekania na gorsze menu(brak polskiej wersji jezykowej) w 5090h ale może coś pokręciłem.

czy ktoś odpalał moduł satelitarny w tym odbiorniku - da radę dokupić jakiś moduł CI (np. aston) i odbiornik obsłuży kartę cyfry (lub ze splitera) ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obsłuży .
Różnice są tylko względem wyposażenia :D .
Jeśli masz wątpliwości korzystaj z prezentacji w domu.
 

aragoth

New member
klaus71 napisał:
zdaje się pamiętam jakieś narzekania na gorsze menu(brak polskiej wersji jezykowej) w 5090h ale może coś pokręciłem.

W wersji H nie ma menu w polskiej wersji językowej. Ogólnie menu (jak i całe oprogramowanie zreszta) nie jest najlepszą stroną Pioneer'a... :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wręcz przeciwnie.
Świadczy bowiem o tym że telewizor nie jest gorszą wersją na Europę wschodnią.
 

Mikele

New member
Dzięki za radę... :???: i za wykrzyknik.
Hmm, ciężko oceniać co chciałeś napisać, ale z tego co napisałeś (rozumiem, że odniosłeś się do postu aragotha) wynika, że jak coś ma polskie menu to jest gorszą wersją "wzorca" przeznaczonego na inne rynki niż EE, stąd moje pytanie/zdziwienie.
 

chuck007

New member
Z H czy bez?

kiki napisał:
wręcz przeciwnie.
Świadczy bowiem o tym że telewizor nie jest gorszą wersją na Europę wschodnią.
Dzień dobry kiki - Twoja wypowiedż przekonuje mnie, że nie popełniam błędu wybierając H, tylko dlaczego jakiś spec w sklepie stwierdził, że w Polsce wbudowany w H tuner sat jest bezużyteczny?
 

profi

Member
Chyba nie od dzisiaj wiadomo, iż sprzedawcy sklepowi często mają delikatnie mówiąc "niewielką wiedzę" na temat sprzętu, który sprzedają.
Akurat jestem posiadaczem LX5090H i tuner sat działa bardzo dobrze z kartą Aston (mam Cyfrę+).
 

darszc

New member
Ja właśnie wybrałem 5090H. Jutro odbieram.
Zastanawiałem się także nad Panasoniciem serii V (ok 2 tys zł tańszy). Jednak ze względu na posiadanie amplitunera i nagrywarki Pioneera oraz wyniki testów zdecydowałem się na Pioneera. Wersja H ze względu na DVB-T MPEG-4 (za kilka lat będzie obowiązkowy) oraz tuner satelitarny. Brak języka polskiego mi nie przeszkadza.

Zapomniałbym o ważnym argumencie - żonie bardziej podobał się wygląd Pioneera (piękny w swej prostocie).
 
Do góry