Pomoc w wyborze zestawu.

Fenol

New member
Cześć,

Jako, że kilka razy korzystałem z rad Forumowiczów kupując różnorakie sprzęty i nie zawiodłem się..............................to podpytam jeszcze raz:)

Interesuje mnie zakup zestawu do słuchania muzyki: amplituner + kolumny (za jakiś czas dokupię cd). Kwota niestety jest niewielka - około 2 500 zł:(. Zdaję sobie sprawę, że za tą kasę nie kupię jakiegoś "wypasionego" sprzętu....ale może coś przyzwoitego uda się zestawić.

Jeżeli chodzi o moje preferencje "gabarytowe" to zależy mi, aby kolumny nie były zbyt duże (pomieszczenie mam w granicach 17 m2) i nawet brałbym pod uwagę kolumny, które można zamontować na stojakach lub uchwytach ściennych.

Zestaw chciałbym wykorzystywać do odsłuchu płyt cd - Pink Floyd, Marillion, Sting, Peter Gabriel, .....itp (nie będę słuchał: muzyka klasyczna, punk, metal).

Jako, że zestaw chciałbym postawić dość blisko plazmy 42 cale....to zapytam jeszcze czy można taki zestawik podpiąć pod tv. Jestem laikiem...wobec tego proszę o podanie nazwy ewentualnego okablowania.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za rady,
 
Do góry