Pomoc w wyborze tv

domelov@gmai

New member
Witam
Proszę o pomoc w wyborze nowego telewizora
Przekątna 65-75 cali
Odległość 3 m od odbiornika
Salon średnio oświetlony
Obojętne czy będzie wisiał czy stał
Podłączone będzie ps 4 , później 5 , korzystam głównie z platformy netflixa i HBO
Grać będę około 4-5 godzin dziennie , dodatkowe 4 godziny na inne użytkowanie
Budżet do 8000
Pierwotnym wyborem było LG C9 65 jednak boje się wypalania (nie wiem czy slusznie) może jakaś alternatywa ?qled ? Zależało mi na HDMI 2.1 ( nie wiem do końca czy dużo da , czy to bardziej marketing)
 

kris1992

New member
Witam
Proszę o pomoc w wyborze nowego telewizora
Przekątna 65-75 cali
Odległość 3 m od odbiornika
Salon średnio oświetlony
Obojętne czy będzie wisiał czy stał
Podłączone będzie ps 4 , później 5 , korzystam głównie z platformy netflixa i HBO
Grać będę około 4-5 godzin dziennie , dodatkowe 4 godziny na inne użytkowanie
Budżet do 8000
Pierwotnym wyborem było LG C9 65 jednak boje się wypalania (nie wiem czy slusznie) może jakaś alternatywa ?qled ? Zależało mi na HDMI 2.1 ( nie wiem do końca czy dużo da , czy to bardziej marketing)




Niestety dzisiaj sprawdziłem OLEDa szwagra b7 w 55 calach i ma wypalone kółeczko z jakiejś gry + logo z dzień dobry tvn + godzinę z DDTvn. Niestety nie jest to dopracowana technologia i po 1,5 roku takie coś? Też się napaliłem na OLEDa ale entuzjazm zgasł.

Niestety już też odrzuciłem samsunga za brak wsparcia dla dolby vision i zostaje jedynie kupno soniacza xf9005 lub xg9505
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowe modele mają potrójne zabezpieczenie.
I możesz wprowadzić dodatkowe.
Masz extra modele 75" do tych potrzeb:
- Philips 75PUS8303
- LG 75Sm8610
- Sony 75XG8596
- TCL 775EP660
I mieścisz się w klasie cenowej.
 

domelov@gmai

New member
Czyli generalnie to wypalanie nie jest już takie straszne?
W takim razie pozostaje mi wybór OLED 65 lub większa matryca z tych co wypisales. Bardziej byś mi polecił oleda czy któryś z tych " 75" ? Z góry dzięki bza pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb lepszy będzie jednak Oled.
Nie musisz iść na kompromisy.
I mieścisz się w klasie cenowej.
 
Do góry