Pomoc w wyborze telewizora CRT

marcinszewczyk

New member
Witam.Staję przed trudnym wyborem;)Nie chcę na razie kupować telewizora lcd ani plazmy bo wiem,że w najbliższym czasie nie będę wykorzystywał ich zalet nawet w 50%.Więc szkoda kasy.Chcę sobie kupić 29 albo 32" telewizor CRT.Bardzo proszę o pomoc w wyborze.Będę go używał do kablówki,filmów dvd i grania w PS2.Nie mam szczerze mówiąc żadnych preferencji odnośnie marki,żadnej nie mam zamiaru dyskryminować.Dużo dobrego słyszałem o takich dwóch modelach:Panasonic TX-29PM1 P oraz Funai 29D-0528HS.Nie jestem takim koneserem,żeby zwracać uwagę na każdy najmniejszy odcień jednego koloru:)Kolory mają być żywe,ładne a telewizor jak najrzadziej lądować w serwisie albo najlepiej wcale.Z góry dziękuję za wszystkie opinie.Co do ceny to wiadomo że im mniej tym lepiej,ale maksymalnie na taki telewizor jestem w stanie wydać 1200-1300zł.
 

arturnafciarz

New member
Cześć
Jak nie chcesz odwiedzać serwisu to kup Panasonica lub inny markowy. W tym przedziale cenowym masz spory wybor, wiec mozesz kierować sie wygladem. Najwiekszy problem jest z wyborem formatu. Ja radzę 16/9.
Pozdrawiam
 

ziomal55

New member
Tylko Samsung

jpk78 napisał:
Bierz Panasa TX-29PS12P :)
powiem wam koledzy że handluje różnymi modelami tv crt panaś ok ale ja bym brał samsunga 29cw z338t albo 29cw z508 te tv mają coś! to znaczy maskę inwarową pokrytą srebrem i dnr(nisko szumowy wzmacniacz) oraz cyfrową redukcje szumów co przy telewizji analogowej daje wiele a pozatym kolory około 120% kolory są extra no i można do niego podłączyć np tuner hd bo ma wejście komponent a tv go wyświetli na rozdzielczości natywnej ekranu tzn maksymalnej telewizora jakaś altyernatywa to lg 29FB2RNX
 

ziomal55

New member
JA TAM DALEJ PRZY SWOIM SAMSUNG 338T KOSZTUJE OK 1199ZŁ A LG
OKOŁO 1249ZŁ KUP SOBIE DOBRĄ 100-TKE PRZECIESZ KILKA LAT MASZ Z TEGO:cool: KORZYSTAĆ
 

marcinszewczyk

New member
ziomal55 napisał:
JA TAM DALEJ PRZY SWOIM SAMSUNG 338T KOSZTUJE OK 1199ZŁ A LG
OKOŁO 1249ZŁ KUP SOBIE DOBRĄ 100-TKE PRZECIESZ KILKA LAT MASZ Z TEGO:cool: KORZYSTAĆ
A co sądzicie o tym modelu: Funai 29D-0528HS ?Bardzo dobre opinie krążą o nim np.na skapiec.pl, kosztuje w MM 999zł.Kupilibyście taki tv gdyby okazał się że faktycznie ma dobre parametry,jest solidny,elegancko w sumie wykonany.ale firma nie jest zbyt popularna?Miałoby to jakieś znaczenie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Funaj - powinien kosztować taniej od Samsunga ,LG , JVC czy Panasonica.
Funaj to duży koncern azjatycki.
ALe jesli Ci się podoba to oczywiscie bierz .
 

marcinszewczyk

New member
kiki napisał:
Funaj - powinien kosztować taniej od Samsunga ,LG , JVC czy Panasonica.
Funaj to duży koncern azjatycki.
ALe jesli Ci się podoba to oczywiscie bierz .

Tak chyba właśnie zrobię:)Oglądałem w sklepie,byłem bardzo zadowolony,tylko muszę teraz powiedzieć żeby konsolę podłączyli i będę wszystko wiedział:)Moje zadowolenie+opinie innych-bardzo pozytywne,to chyba wystarczy:)Mam nadzieję,że nie będę żałował:)Dzięki wszystkim za pomoc.Jak kupię i go trochę poużywam to dam znać co i jak:)
 

deniro24

Member
Bez reklam
Miałem okazję kilka razy pobawić się (wprawdzie tylko w sklepie, ale jednak...) telewizorami marki Funai, zarówno Crt jak i Lcd.... i... bardzo mnie zaskoczyły jakośćią wyświetlanego obrazu, oczywiście w sensie pozytywnym. Nawet Lcd grały bardzo ładnie! Ciekawe tylko jak awaryjnością, chociaż teraz żadnej firmy nie można być pewnym.




AWGUST72 napisał:
napisz na priv do kolegi 'hojlo" On ma strasznie duże doświadczenie jeżeli chodzi o crt-eki

POZDRO!

'hojlo' coś ostatnio nie widać na forum, a rzeczywiście zna się na Crt jak mało kto.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
deniro24 napisał:
Miałem okazję kilka razy pobawić się (wprawdzie tylko w sklepie, ale jednak...) telewizorami marki Funai, zarówno Crt jak i Lcd.... i... bardzo mnie zaskoczyły jakośćią wyświetlanego obrazu, oczywiście w sensie pozytywnym. Nawet Lcd grały bardzo ładnie! Ciekawe tylko jak awaryjnością, chociaż teraz żadnej firmy nie można być pewnym.






'hojlo' coś ostatnio nie widać na forum, a rzeczywiście zna się na Crt jak mało kto.


Bo szaleje na konkurencyjnym forum
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Widziałem tego Funai. PIP, 2 tunery, chyba także filtr grzebieniowy. Obraz bardzo dobry. Na elektrodzie była dyskusja, nawet użytkownik, któremu sprzęt popsuł się po zakupie, chwali firmę ze względu na dobrą jakość serwisu. Firma zamierza wybudować fabrykę tv w Polsce więc raczej nie ma obaw, że sprzedaje na naszym rynku buble.
 
Do góry