Pomoc przy zakupie sluchawek do wszystkiego

Outlawek

New member
Witam
Nastapil dylemat w postaci zakupu sluchawek. Znalazlem oferte Harman/Kardon CL za 330 zl. Cena nizsza okolo 60-70 zl niz na innych portalach. Potrzebuje sluchawek tak naprawde do wszystkiego, czyli gier, muzyki, filmow. W wiekszosci jest to muzyka, pozniej gry i na koncu filmy. Oplaca sie brac te sluchawki za takie pieniadze czy moze za taka cene juz lepiej jakies inne?
pozdrawiam
 

collider

New member
Bez reklam
Opinie maja raczej dobre te Harmany. W jakims tescie zwrocono tylko uwage, ze obrotowe nauszniki chodza bardzo luzno i czasem potrafia zrobic psikusa. Z wygladu interesujace, zwracaja uwage.
 

Outlawek

New member
Niestety nie udalo mi sie zakupic sluchawek o ktorych mowilem. Czy sa moze jakies inne sluchawki nauszne do podobnej kwoty ? okolo 350zl? Czy lepiej zbierac jeszcze wiecej? Posiadam aktualnie jedynie karte dzwiekowa CREATIVE SB X-FI SURROUND 5.1 PRO. Myslalem nad AKG k514 MK II
 
Ostatnia edycja:

Outlawek

New member
Moze ktos doradzic? Wyczytalem, ze za taka kwote nie ma co ladowac sie w markowe sluchawki. Doradzono mi takstary pro 80 lub HI2050. Mowiono tez, ze o 50zl sa tansze od pro 80 HyperX cloud, ktore bazuja na tych sluchawkach i sa prawie identyczne. Otwarte HI2050 mnie nie przekonuja chociaz nie wiem na ile slychac takie sluchawki na zewnatrz. Znalazlem tez sluchawki AKG k240 studio za 400 zl. Tylko nie wiem czy jest sens kupowac takie sluchawki do mojej karty dzwiekowej. Beda tez moze uzywane z ps4 i amplitunerem pioneer vsx 324
 
Ostatnia edycja:

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Moze ktos doradzic? Wyczytalem, ze za taka kwote nie ma co ladowac sie w markowe sluchawki. Doradzono mi takstary pro 80 lub HI2050. Mowiono tez, ze o 50zl sa tansze od pro 80 HyperX cloud, ktore bazuja na tych sluchawkach i sa prawie identyczne. Otwarte HI2050 mnie nie przekonuja chociaz nie wiem na ile slychac takie sluchawki na zewnatrz. Znalazlem tez sluchawki AKG k240 studio za 400 zl. Tylko nie wiem czy jest sens kupowac takie sluchawki do mojej karty dzwiekowej. Beda tez moze uzywane z ps4 i amplitunerem pioneer vsx 324
Co w końcu kupiłeś?
 
Do góry