Polsat HD - czy tylko poprzez Samsung H370G

roger7

New member
Witam
Czy jeśli chcę odbierać w Polsacie Cyfrowym kanały w HD to jestem skazany na ich
dekoder Samsung DSB-H370G ?
Czy żaden dobrej jakości dekoder HD nie działa z modułami CP ?
pozdrawiam
Roger
 

cygan

Member
Od sprzedawcy PC właśnie taką informację dostałem. 399zł za dekoder HD i po 2 latach do śmieci...chyba, że nadal pozostaniesz w PC... :( Więc tak naprawdę dochodzi do abonamentu ok.17 zł... Chyba, że jestem źle poinformowany. To wszystko za jeden kanał PolsatSportHD - ale chyba warto, bo Euro2008 tuż,tuż :) Ciekawe, czy od lipca będzie trzeba słono płacić za ten kanał... bo jak zapytałem, to otrzymałem odp.: "Nikt tego nie wie". Cwaniaki?
 

j.m.oizo

New member
roger7 napisał:
Witam
Czy jeśli chcę odbierać w Polsacie Cyfrowym kanały w HD to jestem skazany na ich
dekoder Samsung DSB-H370G ?
Czy żaden dobrej jakości dekoder HD nie działa z modułami CP ?
pozdrawiam
Roger

Dekodery HD działaja z modułem CP , ale moduł nie jest w stanie odkodowac Polsat Sport HD , narazie moduły obsługuja tylko Nagra 2 , a Polsat Sport HD kodowany jest w Nagra 3.

Polsat nawet wstrzymał wymiane kart Nagra 2 na Nagra 3 bo duzo dekoderow (i moduły) nie działały poprawnie z nimi.


Podobno Polsat jest w trakcie przygotowywania jakiegos nowego modułu ktory bedzie działał z HD , wiec moze warto jeszcze z miesiac poczekac.
 

absat2

New member
hd w na module polsatu

witam.sprawdz teraz u dilera ruszyła wymiana kart abon ęckich jak i modułów cam.obecnie sprzedawane na zasadzie prepid,powinny juz działać w hd.
przypomnij mi się na email to przetesyuje
absatserwis@gmail.com
pzdr.
 
Do góry