Polk Audio MAGNIFI MINI vs. Denon DHT-S316

nielot

Member
Mini się do muzyki nie nadaje. Filmy jeszcze jako tako. Ale nie kumam zachwytów nad tym barem. Mam go od kilku dni i zakup uważam za błąd. Dźwięk z programów TV jest mocno "cofnięty" i przytłumiony przez co staje się aż słabo słyszalny. Z YT nieco lepiej ale tylko jeśli jest to dolby. Generalnie jak kupowałem to przeczytałem chyba każdy test i setki opinii w różnych sklepach. I mimo tego mocno się rozczarowałem.
Jakiś czas temu słuchałem w sklepie Denona 514 i grał (przynajmniej przy muzyce a nie filmie) sporo lepiej niż Polk
 

nielot

Member
Zastanawiam się czasem co jest nie "halo" z ludźmi na forach i na fb. Ktoś pyta o sprzęt na poziomie 1000-1200zł a proponuje się sprzęt powyżej 3000. Czy Wy ze zrozumieniem czytać nie potraficie? Czy o co chodzi ?
Tak jakby pytać czy Megane czy Fluence a ktoś wyskakuje z S klasą. No z całym szacunkiem, ale idiotyzm kompletny
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Zastanawiam się czasem co jest nie "halo" z ludźmi na forach i na fb. Ktoś pyta o sprzęt na poziomie 1000-1200zł a proponuje się sprzęt powyżej 3000. Czy Wy ze zrozumieniem czytać nie potraficie? Czy o co chodzi ?
Tak jakby pytać czy Megane czy Fluence a ktoś wyskakuje z S klasą. No z całym szacunkiem, ale idiotyzm kompletny
Sprzedawca powinien zaproponować Ci rozwiązanie w Twoim budżecie ale także poinformować o różnicach do droższych sprzętów, chyba, że są to tylko różnice cenowe , a nie jakościowe.
 
Do góry