Podłączenie ps3 do monitor z wyjściem d-sub(vga)?

Witam!
Posiadam monitor lg e2260 full hd,led tylko i wyłącznie z wyjściem d-sub.Mam zamiar za niedługo kupić konsole ps3 i mam pytanie czy jest możliwość podłączenia ps3 do moje monitora nie tracą zbytnio na rozdzielczości(jeżeli w ogóle się da podłączyć)?

Jestem ciekaw czy taki kabel załatwił by sprawę- allegro.pl/1-5-m-kabel-z-hdmi-na-vga-gold-markowy-i2010517474.html
 

mataman

New member
Bez reklam
Taki kabel nie zadziała. Potrzebujesz kabel VGA do ps3, a tez nie zawsze sie to sprawdza. Generalnie podłączenie ps3 pod dsub to nie jest dobry pomysł.
 

JackS.

New member
Bez reklam
A najtańszy sposób na podłączenia go do tego monitor to jaki?Może być słaba jakość ale żeby było coś widać.

A tak inną drogą istnieje przedłużasz kabla Ethernet(kabel internetowy)
 
Ostatnia edycja:
Można jaśniej?

Tak naprawdę chodzi mi o to że gdy kupię ps3 to podłącze go do telewizora,ale będę chciał mieć internet na ps3.A internet mam w komputerze przez kabel Ethernet od sąsiada(podzielone łączę) tylko niestety komputer jest w osobnym pokoju co telewizor.Można też bezprzewodowo ale nie wiem jak to zrobić.
 
Ostatnia edycja:
Chciałbym ponowić pytanie-najtańszy sposób na podłączenia ps3 do tego monitor to jaki?Może być słaba jakość ale żeby było coś widać.
 
Do góry