podłączenie laptopa do lcd kablem VGA

Casper

New member
waldusthecyc napisał:
witam,

mam kabel VGA dobrak klasy. podłączyłem nim laptopa (mam tylko vga wyjście) do tv - samsunga 40f71b. wszystko działa super, oprócz filmów...


odpalam dowolny film w dowolnym formacie - jest on widzoczny na matrycy laptopa, ale już na tv jest ciemny obraz i nie ma nic. śmiesznie to trochę wygląda bo na laptopie idzie film, a na lcd tylko WMP bez widoznego filmu.

jedynym wyjątkiem jest format *.mov (apple) który idzie idealnie.

znając uczestników forum rozwiązaniem jest proste lecz poza moim zasięgiem wiedzowym...

z góry dziękuję za pomoc i info
pozdro

waldus

Moje rozwiązanie podobnego problemu: ustawiłem Jakość kolorów na 16 bit i po krzyku
PM na pulpicie-->Właściwości-->(zakładka) Ustawienia --> Średnia 16 bit

Może to pomoże :cool:
 

yasiorr

New member
No ja innego wyjscia w laptopie nie mam! w sumie moze tez na 16 bit ustawic i poprobowac? No ja mysle ze to problem raczej z laptokiem niz z lcd bo inny laptop był podłanczany dla sprawdzenia i wszystko super było
 

madzixon

New member
Witam.Mam problem podłączenie laptopa firmy Asus z Tv LCD Sony Bravia 37 cali. Używam do tego kabla Vga. Po podłaczeniu go do Tv i LCD na laptopie znikają ikony i jest tylko tapeta a na LCD jest komunikat o braku synchronizacji. Nie wiem co zmienic w laptopie w rozdzielczości ekranu.Karta w laptopie to Radeon HD ... Prosze o pomoc
 

rosemaster

New member
ja robie tak jak inni, przelaczam tylko obraz na monitor, bo inaczej u mnie tez nie szlo przez dsuba, powinno nie byc problemow, jednym slowem najprostsze rozwiazania sa najlepsze
 
Do góry