Po Loewe, kolejna niemiecka firma Metz idzie w ręce chińskiej korporacji ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po Loewe, kolejna niemiecka firma Metz idzie w ręce chińskiej korporacji ?


Walcząc o przetrwanie , po przejęciu firmy Loewe , kolejna niemiecka firma Metz wyciąga ręce w stronę azjatyckiego kapitału. Metz to ostatni europejski producent telewizorów.

Metz widział, że jego sprzedaż spada gwałtownie, a jego personel kurczy się z dnia na dzień.
Firma głównie żyje z ich starych klientów, dostarczając usługi i nowe produkty.
Metz, firma założona 75 lat temu, próbowała konkurować jeszcze z producentami z Azji, ale nie wystarczyło siły. Firma działa tylko na rynku niemieckim zajmując 3% rynku.
Oprócz firm Metz i Loewe w Niemczech również TechniSat i Grundig poszły w azjatycki ręce w tym roku.
fullhd
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam to ja dopowiem jeszcze tyle ze jakby Chiny zechcialy od razu odebrac dlug od USA jaki to Panstwo zaciganelo u Chin to gospodarka USA by padla... czy sa jakies jeszcze pytania odnosnie Chin? :)
 

jenson

Banned
Witam to ja dopowiem jeszcze tyle ze jakby Chiny zechcialy od razu odebrac dlug od USA jaki to Panstwo zaciganelo u Chin to gospodarka USA by padla... czy sa jakies jeszcze pytania odnosnie Chin? :)

Ameryki tym nie odkryłeś ;) A co do filmiku, to ciężko mi nie przeklinać, ale wyzywa wszystkich od nierobów. Większość tych nierobów, jest nierobami nie z wyboru a z przymusu, bo nie ma pracy, a nie ma pracy bo wszystkie produkcje, montownie są w Azji, a dlaczego? bo w takiej Europie człowiek się szanuje i nie pójdzie robić za 100 euro miesięcznie jak to robią w Azji, tam jeden się nie zgodzi to inny się znajdzie by robić za miskę***ryżu. Dobranoc, ciśnienie mi skoczyło.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Grundig to chyba już z 10lat temu poszedł do Chin, czy gdzieś na wschód :p Ostatnio widziałem w MEX jakiegoś grundiga 32" za 899zł. A kiedyś marka była kojarzona raczej z droższym sprzętem, niż najtańszym :p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiedys Grundig to byla dobra marka, a juz na pewno przyzwoita i tak sie kojarzyla (na bank lepiej od ówczesnego Samsunga, bo to byla tandeta), tyle ze to bylo jeszcze za czasow jak chodzilem z plecakiem do szkoly.
 

Bucek

Banned
Ameryki tym nie odkryłeś ;) A co do filmiku, to ciężko mi nie przeklinać, ale wyzywa wszystkich od nierobów. Większość tych nierobów, jest nierobami nie z wyboru a z przymusu, bo nie ma pracy, a nie ma pracy bo wszystkie produkcje, montownie są w Azji, a dlaczego? bo w takiej Europie człowiek się szanuje i nie pójdzie robić za 100 euro miesięcznie jak to robią w Azji, tam jeden się nie zgodzi to inny się znajdzie by robić za miskę***ryżu. Dobranoc, ciśnienie mi skoczyło.

powodzenia w dziecinnym buncie i wesołego, powolnego zdychania :p

chinczycy sie ciesza bo jak tacy jak ty pozdychaja to beda mieli w europie kolejne 10 mln km 2 do zasiedlenia :p
 

jenson

Banned
powodzenia w dziecinnym buncie i wesołego, powolnego zdychania :p

chinczycy sie ciesza bo jak tacy jak ty pozdychaja to beda mieli w europie kolejne 10 mln km 2 do zasiedlenia :p

No to jeszcze trochę***poczekają, bo ja nie zdechnę***zbyt szybko, sytuacje z pracą mam dobrą, bo sam sobie ją stworzyłem. Pisałem ogólnie a nie o swojej osobie ;P
 
Do góry