Po aktualizacji PS3 nie czyta filmów IMAX w 3D

ADRIANNO

New member
Mam następujące pytanie do obeznanych w przedmiocie.

Otóż jakiś czas temu wymieniłem w swojej PS3-ce oprogramowanie z wersji 3.66 na 4.0 i ku mojemu zdumieniu konsola przestała mi odtwarzać filmy 3D nagrane w systemie IMAX (blu-ray).
Pojawia się na ekranie komunikat o niekompatybilności systemu - z którego wynika, iż rzekomo mój telewizor nie jest dostosowany do odbioru telewizji/sygnału 3D !!!
Nie muszę dodawać, że telewizorek jest 3D i odtwarza pięknie i bez żadnych problemów zarówno wszystkie gry, jak i filmy 3D (telewizor plazma - Samsung 64D8000).
Problem pojawia się wyłącznie przy filmach IMAX ( np. : 1. "Wild ocean", 2. "Huble 3D" ).
Oczywiście przy starszej wersji oprogramowania - v. 3.66 - nie było absolutnie żadnego problemu z odtwarzaniem w/w filmów, jak i żadnych innych filmów.
Krótko mówiąc - uaktualniłem wersje z 3.66 do 4.0 i kompletna KLAAAPA !!!

Czy ktoś coś wie w rzeczonym temacie i mógłby zasugerować jaki środek zaradczy, bo nie tylko ów sytuacja mi skutecznie cierpliwości podbiera, ale i nerwy huknąć mogą już na sam zamyślunek o wyłuszczonej tu mitrędze ??
 

ADRIANNO

New member
Dzięki za w/w sugestie.

No właśnie też tak się zastanawiałem, że chyba najłatwiej będzie jeśli wymienię po prostu oprogramowaniu na nowszą wersje i zobaczę, jak się konsolka zachowa.
Będzie więc trzeba tak poczynić.
PS. Choć swoją drogą to nie wiem, jak można wypuszczać w obieg nowszą wersję, która z założenia winna ułatwiać edycję lub "rozciągnąć" zakres możliwości, a nie je redukować i "paprać" system.
 

bluray

Banned
Sprawdzę dziś,
mam dwa BD z IMAX-ami.

Mam inny problem.
Moja PS3 FAT 60GB przestała mi czytać nagrane BD-Ry.
Próbuje wczytać, miele i staje bez rezultatu.

Oryginały "łyka" bez problemu !?
Także DVD, SACD, CD. Więc chyba nie laser !!!
Nie widzi tylko BD-Rów.
Stare sprawdzone jak i starannie nagrane (PowerISO/ NERO) nowe.
Nigdzie w necie nie ma opisu takiej sytuacji.

Czyściłe laser płytą ze szczotką.

Jakie jest największe forum o PS3 ?
Może tam zapytam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry