PMA-560 + Jamo S506 to dobry wybór do 1.5k?

and3k

New member
Jak w temacie, czy zestaw wzmacniacz PMA-560 + kolumny Jamo S506 to dobry zestaw do 1.5k?
Muzyka to w większości rock i metal, ale nie potrzebuję jakiegoś ogromnego basu i bardzo głośno muzy też słuchał nie będę bo nie mieszkam sam w domu.

Bardzo proszę o pomoc/sugestie bo chciałbym już mieć coś w domu i zacząć słuchać, ale nie wiem na co się zdecydować.

Pozdrawiam
 

and3k

New member
A między kolumnami S506 a S606 jest jakaś większa różnica? te ~200zł mógłbym w sumie ostatecznie jeszcze dołożyć...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście ze warto. W. 606 masz inna
dynamikę dźwięku , tym bardziej do muzyki
 

and3k

New member
Tak się jeszcze zastanawiam, czy tego typu kolumny nie będą za duże do pokoju 13m2 (3.6m x 3.6m)?
 

and3k

New member
Mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć jak się ma w/w sprzęt do pokoju o wymiarach 13m2 (3.6m x 3.6m)??

Z góry dzięki
 

and3k

New member
Dostałe ostatnio wiadomość na priv na innym forum, że do takiego małego pokoju takie podłogówki są za duże i dodatkowo na minus, że pokój jest kwadratem. I, że lepiej kupić jakiś monitory.

Co myślicie o tym? Osobiście bardziej mi się podobają podłogówki, ale jeśli miałbym je kupić tylko do "ekspozycji" i nie mieć możliwość na nich słuchać dobrego dźwięku to cały zakup mija się z celem.

Dodatkowo myślę jeszcze aby kupić pierw wzmacniacz a następnie poszukać sklepu który by mi wypożyczył kolumny i je najpierw przetestować przed zakupem.

Możecie coś doradzić?
Dzięki
 

and3k

New member
A co ewentualnie mógłbyś polecić do 1000zł?

Czy przy takim metrażu w ogóle podłogówki mogę brać pod uwagę?
 

and3k

New member
@blackninja, ale to są kolumny pod kino z tego co mi google znalazło. i z tych co podałeś to najbardziej by mi odpowiadały te ostatnie - czyli s506hcs3.

myślisz, że z wspomnianym już denonem pma-560 dobrze się "zgrają"? hmm ew. jakiś zamiennik do ~500zł...

dzięki
 
Do góry