plazma Panas 42PV60E czy lcd Philips 42PF7621

stereoman

New member
Ja też już mam 37PV60

witam
przyjmijcie mnie w rodzinie;) posiadaczy
wprawdzie to model 37PV60,ale piszę o tym w tym wątku ponieważ kierowałem się głównie opiniami stąd

bic72
zrób tak jak ja
ostatnio nie chodziłem po żadnych sklepach/w mojej miejscowości i tak nie ma plazm/tylko pooglądałem różne miejsca w sieci i po prostu nie miałem już wątpliwości-zamówiłem wciemno-autentycznie!
Dziś otworzyłem,uruchomiłem i jest to ,co miało być.Po prostu.
Dopiero minęło parę godzin,nie siedziałem przy tym kołkiem,jeszcze nie wszystko rozpoznałem,ale obraz,wygląd ,wygodz są wspaniałe.
Po co komplikować sobie życie zanadto:eek:
pzdr
 

jaco

New member
A ja jeszcze nie widziałem jeszcze LCD z tej samej półki cenowej co pV 60 i żeby mógł z nim konkurować jakością obrazu.....
 

dnc

Moderator
VIP
Przyznam, że porównywanie dwóch modeli TV z dwóch różnych technologii nie jest dobrym pomysłem. Z prostej przyczyny. Nie można porównywać dwóch różnych rodzajów sprzętu. To tak jakbyś chciał kupić samochód i pytasz się czy kupić autobus czy ciężarówkę. Może to nie do końca adekwatne porówanie, ale oboma autami mozna przewieźć towar i ludzi, a jednak oba mają zbyt wiele różnic, przez które nie powinno się je porównywać ze sobą.

Jeśli już chciałbyś porównywać to albo dwa LCD, albo dwie plazmy. Inaczej to nie jest dobry pomysł. Zawsze coś będzie nie tak.
 

Smartek

New member
Zgadzam sie z dnc.
Przy wyborze 'duzego ekranu' pierwszym krokiem musi byc zdecydowanie sie na ktoras z technologii - LCD czy Plazma (poczytaj wady i zalety obu z nich i sie zdecyduj - TY masz byc zadowolony), wybierasz cos i dopiero pytasz o opinie nt. danego modelu.
 

marti

New member
plazma czy lcd

Witam..
Ja wybrałem plazmę ale muszę przyznać że też miałem dylemat. Mam Panasa PV 60 i sądze że dokonałem najlepszego wyboru w tym przedziale cenowym.
Pzd
Marti
 
Do góry