Plazma około 40 cali ....

perro

New member
Witam
Preferowana wielkość matrycy - 40 ( około 40 to nie jest żelazna wielkość )
Preferowane marki - jakie polecicie za najlepsze takie beda
Jaki sygnał - obecnie odtwarzacz DVD ( najczęsciej ) i zwykla antena na dachu :-D , z czasem pewnie jakas telewizja cyfrowa
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku? - bardzo często z boku, ekran widziany z różnych dziwnych kontów
Jaka odległość od ekranu - od 2.6m do 4 m najczęściej 3m
Jakie urządzenia do podłączenia - PC , dvd
Jaka klasa cenowa - 3tys, plus minus 400zl jeśli naprawdę warto dołożyć
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy - pół na pół
Jakie masz nasłonecznienie pokoju - pokój jest dość jasny ( duże okna od zachodu ) ale zazwyczaj są przynajmiej trochę zasłonięte wiec nasłonecznienie srednie ;-)
Ile osób zasiada przed telewizorem - 1-3
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła - raz tak raz tak.
Ma stać czy wisieć - wisieć, ale w ostateczności może stać
Czy ma być HD Ready czy Full HD - mówiąć szczerze nie wiem :D

TV ma być przeznaczony do oglądania przezemnie filmów z DVD, pozatym moja rodzicielka od czasu do czasu ( czyli w sumie czesto ) ogląda coś w TV. Z czasem zepewne zostanie dokupiona jakaś n/cyfrowy polsat jednak obenie TV bedzie po prostu odbierał to co wysyłają nadajniki naziemne :p Wiec mósi być tez przystosowany do tego nowego standardu ktory ma w Polsce ruszac w ciągu następnych lat ;)

Dodam ze jeśli chodzi o TV to jestem kompletnym laikiem :p

Dzięki za wszystkie porady ;)
 

adam-ant

New member
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=40212

Zajrzyj do tego wątku. Plazma Panasonica S10 może być tym czego szukasz. Ma bardzo dobre skalowanie, więc kanały ze zwykłej anteny będą wyglądać co najmniej znośnie. No i cena oraz rozmiar również trafiają w twoje potrzeby. Uwaga jedynie na "syczące" egzemplarze (więcej na ten temat w podanym wyżej wątku).
 

perro

New member
dzieki za porady, po lektorze chyba zdecyduje sie na ten model proponowany prze kiki ;) dzieki jeszcze raz za pomoc:)
 
Do góry