Plazma + kino domowe - co wybrać?

lukasz7-77

New member
Witam wszystkich. Nadszedł czas na zmianę sprzętu w salonie i w związku z tym rodzi się pytanie - co wybrać? Dosyć poważnie zacząłem się zastaniawiać nad plazmą LG 42PC51, oraz kinem LG HT552TH. Na ich tematy poczytałem trochę opinii i śmiało można stwierdzić, że więcej było zalet niż wad i za takie pieniądze (4000-4200 PLN) można kupić już konkretny sprzęt. W tym temacie, chciałbym abyście pisali KONKRETNE ARGUMENTY ZA I PRZECIW dotyczące kupna tego zestawu.

A może polecacie coś innego w podobnej kwocie (max. 4200 PLN)? Jeśli tak to wysłucham wszystkich propozycji.

Prosiłbym o dość szybkie odpowiedzi z tego względu, że ma to być prezent na gwiazdkę, a jak wiadomo czasu jest już coraz mniej.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc w tej sprawie.


EDIT, 18.11.2007:
Poszukałem, popatrzyłem, poczytałem i teraz w grę ostatniecznie wchodzi jeszcze jeden zestaw, a mianowcie jest to plazma Panasonic TH-42PV7 i kino Panasonic SC-PT550. Parametry są bardzo zbliżone, z resztą podobnie jak cena. Na stronę kina LG przemawia to, że posiada 4 wysokie kolumny, natomiast Panasonic 2. Który zestaw ostatecznie byście wybrali z pośród tych dwóch?



Bardzo porszę o jakieś porady i opinie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry