plazma do 20m2

daro_stg

New member
Odległość od telewizora wynosi 4 metry. Myślę ze 50 cali będzie ok. Rodzice maja samsunga 55 cali h6600 i stwierdzam ze led jest męczący dla wzroku, bo oglądając programy wyświetlane na nim z odległości 2 metrów czuje dyskomfort wzroku... Więc myślę ze plazma będzie zdrowsza dla oczu. Jako, że rynek plazm maleje i firmy wycofują się ze sprzedaży mam obawy czy warto kupić drogi sprzęt, gdyż w przyszlości mogę nie liczyć na żaden serwis. No i też mam inne wydatki :) Także jaki telewizor proponujecie głównie do wieczornych seansów? jest szansa na ambilight, bardzo mi się to podoba.

Pozdrawiam Darek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wydaje się, że w ogóle nie kupisz bo żadnych plazm nie ma w sprzedaży . A LCD telewizor wystarczy skalibrować i będzie rewelacyjna jakość.
 

m@rcin

Member
Odległość od telewizora wynosi 4 metry. Myślę ze 50 cali będzie ok. Rodzice maja samsunga 55 cali h6600 i stwierdzam ze led jest męczący dla wzroku, bo oglądając programy wyświetlane na nim z odległości 2 metrów czuje dyskomfort wzroku... Więc myślę ze plazma będzie zdrowsza dla oczu. Jako, że rynek plazm maleje i firmy wycofują się ze sprzedaży mam obawy czy warto kupić drogi sprzęt, gdyż w przyszlości mogę nie liczyć na żaden serwis. No i też mam inne wydatki :) Także jaki telewizor proponujecie głównie do wieczornych seansów? jest szansa na ambilight, bardzo mi się to podoba.

Pozdrawiam Darek

Przy takiej odległości to idealny będzie rozmiar 65".
Jeśli chodzi o zakup 50-55" to kupisz plazmę ale z wystawy. W kilku sklepach widziałem. Stoją zakurzone, nie włączone, małe zainteresowanie tym sprzętem jest.
 

daro_stg

New member
ma być to dobry telewizor, nie chce żadnej padaczki. Ciekawi mnie czy jest przepaść jakościowa pomiędzy tymi dwoma modelami? Najbardziej boje sie, że jak kupie ten droższy model i w racie awarii nie naprawi mi go nikt.. Skoro plazmy znikają z rynku to i części zamienne też. A Producenci teraz tak produkują by po gwarancjo dany produkt sie psuł.. Jak się mylę poprawcie mnie
 

daro_stg

New member
Doradzicie mi?
Te 3 tys różnicy to już troche jest kasy i nie wie mczy warto dokładać... Bo jak nie to wole kino kupic albo stereo kompletować
 

daro_stg

New member
Tylko cały czas nie wiem czy warto kupić panasonica 55 cali za prawie 6 tys, czy lg 60 cali o polowe tańszego i za resztę kino domowe? Pokój 20 metrow, oglądalność wieczorna a główne źródlo nc+ i od czasu do czasu ps3
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
kup LG 50PN6500 cali za resztę ampli i kolumny - optymalizuj wydatki, jak coś walnie to nie szkoda kasy a w obrazie nie zauważysz nic co będzie ci przeszkadzać ( miejmy nadzieje bo są dziwolągi co widzą jakieś efekty hyhyhh). Efekt końcowy bardzo dobre audio-wideo do filmow i muzyki.:krol: za resztę kup ps4 i będzie git majonez:twisted:
 

daro_stg

New member
kup LG 50PN6500 cali za resztę ampli i kolumny - optymalizuj wydatki, jak coś walnie to nie szkoda kasy a w obrazie nie zauważysz nic co będzie ci przeszkadzać ( miejmy nadzieje bo są dziwolągi co widzą jakieś efekty hyhyhh). Efekt końcowy bardzo dobre audio-wideo do filmow i muzyki.:krol: za resztę kup ps4 i będzie git majonez:twisted:

tylko ten Lg już chyba praktycznie jest nieosiągalny w kartonowym pudle, bo z wystawy nie chce...
 

daro_stg

New member
Kupilem LG 50PB5600, bo to już chyba jest ostatnia plazma w kartonie. Panasonoc ST, VT czy GT są już tylko ekspozycyjne z niemałym przebiegiem. Kasę która zaoszczędziłem wydsm na kino domowe :smile:
 
Do góry