Plazma czy Led dla rodzicow.

beniek89

New member
Witam

Mamy straszny problem z ojcem .

A wiec tak , tata ma do wydania do 2700 max.
Oglada praktycznie wylacznie telewizje kablowa (vectra) z kilkoma (ok. 10) programami HD.
Nie oglada sportu, glownie informacyjne, naukowe (discovery) i od czasu do czasu jakis film,
Rodzice grubo po 50, nie beda grali ani na xboxie ani podlaczali pod usb dyski twarde zeby obejzec film.
Z takiego dobrodziejstwa jak skype czy widzety na tv poniewaz nie ma routera w poblizu a ciagnac kabel 20 m zeby miec skype (korzystaja jak najbardziej ale maja kompa po to glownie :) )
Tate interesuje sie tez pobor energii aby nie byly astronomiczne rachunki, ale jest gotow na plazme bo za nia przemawia szklany ekran (mam corke ktora czesto u nich przebywa) ale ....
Telewizor ma byc kupiony na miejscu (tczew, mix electronics media expert).
z poszukiwan znalezlismy tak :

LED'a
SONY KDL-40EX520 ok. 2200
Plazme :
PANASONIC TX-P42S30E (ja mam s20 i sobie chwale) ok. 2200zl
PANASONIC TX-P42G30E (media expert za okolo 2600)

Jezeli macie jakies inne propozycje to prosilbym ze stron mix electronics lub media expert.

A jeszcze jedno telewizor w duzym pokoju ok. 17 m2, stoi przy oknie. W lato przy crt prawie nic nie bylo widac, ale az tak mi to nie przeszkadzalo.

I w mix electronics oferuje NW dla telewizorow jezeli sie przewroci zarysuje polamie itp z winy klienta to niby wymieniaja bez problemu.
 
Do góry