Plazma 42", 3000 zł

szymon155

New member
Preferowana wielkość matrycy -42
Preferowane marki - nie mam
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku? - na wprost i z różnych kątów gdy leże na łóżku
Jaka odległość od ekranu - ok 2 metry
Jakie urządzenia do podłączenia - dekoder cyfrowego polsatu (hd)
Jaka klasa cenowa -3000 zł
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy - pół na pół
Jakie masz nasłonecznienie pokoju - świeci tylko od zachodu, mocno świeci
Ile osób zasiada przed telewizorem - 1, 2
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła - bez światła
Ma stać czy wisieć - stać
Czy ma być HD Ready czy Full HD - raqczej full hd :grin:

Chcę zobaczyc róznice miedzy kanałami HD a zwykłymi. Na lcd phillipsa sprzed 3 lat nie widzę żadnej. Co do ceny można trochę zaokrąglic w górę.
 

szymon155

New member
Dzięki za odpowiedz, chyba napaliłem się na tego Panasonica, ale...Sam nie wiem czy będę przedłużał oferte kanałow hd, bo....poprostu na tym tv nie widac roznicy. Czy w sd też jest ok? Jak ze skalowaniem, obecnie kanały hd są ok a sd ucięte z dwóch stron.

Jeśli kryterium byłaby sama jakosc obrazu to s10 dalej w tej kalsie cenowej przoduje? Czy da się oszcedzic full hd na rzecz lepszej jakosci obrazu? Czy moze warto doplacic do innego tv 4" większego, ale z full hd?
 

szymon155

New member
Chyba tak zrobię. Wykupie subskrycje, przeczytam test i mam nadzieję utwierdze sie w tym. Mam jescze dwie sprawy.

1. Może jakies kino domowe? Chciałbym oglądac filmy hd przez pc (mam blu raya) tylko nie wiem jak wtedy głośniki do komputera podłączyc. Wiem, że to nie miejsce na to, ale idzie kupic cos fajnego za około tysiac zlotych również z panasonica co w pełni pozwoli mi się cieszyc z jakosci hd?

2. Podrzucicie jakis watek z opisem jak ogladac tv na początku? Chodzi o to, żeby było wszytsko ok a znaczek tvn mi się nie odbił.
 

szymon155

New member
Jeśli zdecyduję sie na to kino domowe to dźwięk zarówno z dekodera jak i pc prześle kablem optycznym? Oczywiście najpierw będę się musiał zaopatrzyc w kartę dzwiekowa z takim wyjsciem, bo chyba inaczej nie da rady tego podpiąc....
 
Do góry