PlayStation Move nowym kontrolerem PlayStation 3

Frog_PL

New member
@azet tak, laduje sie tak samo jak pady przez kabel usb. Lub jesli kupisz sobie osobno ladowarki.
Co do kupna startera to ja kupilem za 157 z allegro i wszystko gra i buczy :). A drugiego mova za 125zl. Navigatora nie kupowalem bo w sumie nachwile obecna to chyba tylko w Killzone/Resistance 3 i Infamous 2 mozna go fajnie wykorzystac. Moze jest jeszcze kilka tytulow... Ja MOvy uzywam glownie do lajtowych zabawowych gier typu Sport Champions/ Tv Superstars czy The Shoot, wtedy bardziej przydaja mi sie 2xMove niz navigator. No ale to zalezy w co bedziesz chcial wiecej grac....
 

Frog_PL

New member
azet navigator sluzy glownie za galke do kierowania postacia taka jak mamy w dualshockach. A wiec np. w takim killzonie chodzisz,kierujesz postacia navigatorem a strzelasz i celujesz movem. A w wiekszosci prostych gier zabawowo imprezowych typowo na mova postac ktora operujemy czy tam ekran sam sie porusza obraca a my wlasnie mamy za zadanie tylko movami celowac,strzelac,uderzac czy co tam jeszcze sie da ;)
 

LGmaniak

New member
azet navigator sluzy glownie za galke do kierowania postacia taka jak mamy w dualshockach. A wiec np. w takim killzonie chodzisz,kierujesz postacia navigatorem a strzelasz i celujesz movem. A w wiekszosci prostych gier zabawowo imprezowych typowo na mova postac ktora operujemy czy tam ekran sam sie porusza obraca a my wlasnie mamy za zadanie tylko movami celowac,strzelac,uderzac czy co tam jeszcze sie da ;)


czyli zadnedo gana nie trzeba dokupywac? a jedynie ten navigator bo w zestawie z move pewnie go nie ma, a potrzebny jest jedynie do strzelanek?
 

Frog_PL

New member
Musem to nie jest. Ale grajac takiego Killzona i majac takiego Shaprsootera napewno zabawa jest o wiele wiele fajniejsza bo ten gun jest tak skonstruowany ze oba kontrolery czyli MOVE i NAVIGATOR wpina sie w guna i trzymamy guna wrekach i wszystkim sterujemy. No ale to troche kasy kosztuje taki gun i do jednej czy do dwoch gier to uwazam nie oplaca sie go kupowac.:/ Mozna tez kupic sobie takie male guny na samego mova ktore fajnie sprawdzaja sie w grach typu The Shoot albo House Of Dead.
 
Ostatnia edycja:
Do góry