Playstation 3 z Usa a napięcie 230V

4djmc

New member
Jak w temacie odwieczny problem odnośnie tego napięcia 110 w USA a 230 u nas. Niedługo będę w posiadaniu konsoli z USA i gość co mi ja posłał piszę że na zasilaczu konsoli pisze 110V. Ale z tego co wiem tylko pierwsze bardzo stare modele konsoli miały takie zasilacze a teraz i tak wszystko mimo tego jest do 230V i można bez obaw podłączać. Mało tego nawet nie zalecane są żadne transformatory bo mogą one jeszcze pogorszyć sprawę. I cena takiego czegoś koło 180zł przy dzisiejszych cenach PS3 mija sie z celem taki zakup. Polecono mi taka storna gdzie jest wszystko o PS3 taka wikipedia tej konsoli i tam pisze jak byk ze zasilacz jest ok i nie trzeba transformatora a mało tego nawet nie jest zalecane. Wystarczy wygoglować hasło Power Supply ps3 wiki i ta strona jest na samej górze. Mam nadzieje że ktoś ma taka konsole z USA i w końcu rozwieje moje wątpliwości :grin:
 

tdx

New member
Bez reklam
jak to nie jakś stara fatka to jedyne czego potrzebujesz to przelotka z gniazda US na PL
Pamiętaj też że konsola ma inny region dla Blu-ray
 

4djmc

New member
jak to nie jakś stara fatka to jedyne czego potrzebujesz to przelotka z gniazda US na PL
Pamiętaj też że konsola ma inny region dla Blu-ray

Bluray spoko mam w kompie to filmy mnie nie obchodzą. Mi też się wydaje a ten gość sie upiera że muszę mieć na 100% ten transformator dlatego szukam jak najwięcej pewnych źródeł żebym był pewny że konsola nie pójdzie z dymem.
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja nawet w w SWOIM PS3 miałem oba kable na UE i US :D

Zresztą na necie jest dużo filmów

[youtube]00yEe0qfcOs[/youtube]
 
Do góry