Plamy na matrycy 55pfs8109

ADI87PL

New member
Krótko opowiem,
Kupiłem 55pfs8109, przyszedł do mnie model który przez cztery dni udało mi się odpalić 3 razy, (większość czasu miałem, podświetlony napis Philips albo świeciła się dioda, albo oba naraz, ekran czarny). TV jak na moje oko macany przez kogoś, małe ryski, ślady po wilgotnej szmatce, odbite palce i matryca trochę bardziej "plamiasta" jak w tym (o tym dalej będzie)

Oddałem tamten i dostałem "Nowy"... no i tu pierwsze pytanie, czy Philipsy, przychodzą z odbitymi palcami na matrycy, odbita cała dłoń w miejscu kamerki i karton sklejony taśmą bezbarwną, ale lekko uchylony??? mają ślady po wycieraniu matrycy??? Czy to takie niskie standardy produkcji???
O Powyższe sprawy pytam tylko z ciekawości, wszystko da się wytrzeć i po problemie ;), Niestety ale niepokoi mnie matryca, mam jeden bad piksel (zakładam że to się na gwarancje nie nadaje) ale na najwyższej jasność matryca wygląda trochę dziwnie.
Pytanie do znawców tematu i posiadaczy modeli z tą matrycą. Czy ma to tak wyglądać???
Na zdjęcie trzeba kliknąć aby zobaczyć (na ikonkę uszkodzonej grafiki), niestety linku dodać nie mogę, bo nowy jestem :)

open

open

open

open

open


Przy normalnej jasności słabo widoczne, przy maksymalnej mniej więcej tak jak na pierwszym zdjęciu (Real.jpg).

P.S.
Wyciągałem go w lateksowych rękawiczkach, nauczony już doświadczeniem, więc ślady moje nie są, kupowany w comtech.de w dobrej promocji jako nowy.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowy jest nowy i nie ma śladów.
Tak wyglądają modele po refreshingu i wówczas mogą mieć nowiutki karton i wyglądać jakby były NOWE.
 
D

Deleted member 121090

Guest
ADI87PL
Na 100% nie dostałeś nowych urządzeń.
Jak możesz to oddaj w przysługującym Ci terminie bez podawania przyczyny.

A TV kup w sklepie który Ci zagwarantuje i przyśle TV w dziewiczym, nigdy nie otwieranym pudełku.
O ile Ci oczywiście odpowiada podświetlenie matrycy w tym modelu. Jak dla mnie to ponury żart niestety. Raczej szukałbym innego modelu. U Ciebie wygląda to tragicznie. To że kupisz inny egzemplarz nie z wystawy a prosto z fabryki raczej niczego nie zmieni. Będzie niestety podobnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

piteron

Active member
Bez reklam
W skrócie
Lepiej świecą Hisense Tcl i inne biedronkowe wynalazki
Zawsze o tym pisałem że obecna lcd to loteria tym większa ile więcej się zaniosło banknotów do sklepu
 
Do góry