Pionieer LX 60 ???

daniel_torun

New member
Witam serdecznie
Chciałbym kupić nagrywarkę do 2500 zł która by posiadała następujące funkcje :
- pausa live - uruchomienie 1 przyciskiem ( przy samsung 757 wymagało kompinacji naciśnieć)
- zaprogramowane nagrywanie - działa nawet kiedy oglądam coś innego ( przy samsung 757 nie włączało się)
- obsługuje VCD ( bajki dla dzieci :) )
- kopiowanie na HDD - jpg i mp3

Szukałem szukałem i ciezko znaleźć coś co spełnia wszystko co chciałbym.
W tego co pozostało podoba mi się chyba najbardziej Pionieer LX60. kłopot w tym że nie moge znaleźć nigdzie polskiej instrukcji w pdf.
Bardzo podobna jest SONY RDR 950 ale ma prztwornik 10bit ( czy jest duąz różnica do 12bit ? - mam LCD 32 SAMSUNG M52B chyba ).
Jest jeszcze SONY RDR1020 ( brak przewodnika po programach) oraz PANAS EH65.

Proszę poradźcie mi . Zależy mi na prostej obsludze PAUSA LIVe , nagrywaniu zaprogramowanym nawet jak coś oglądam oraz VCD.
Jak jest z telegazetą jeżeli mamy TV przez recorder ?
Może niektóre rzeczy piszę śmieczne ale jestem laikiem i napisałem co chciałbym osiągnąc zakupem nagrywarki. Testowałem SAMSUNGa i byłem niezadowolony z obslugi funkcji i z obrazu.
Zależy mi na czasie - ma to być prezent.
Pozdrawiam i dziękuję .
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
daniel_torun napisał:
Jak jest z telegazetą jeżeli mamy TV przez recorder ?

kolega pyta kolega opowiada ...

kiki napisał:
Telegazeta idzie tylko z kabla.


a ja cos tu nie rozumie ... mozna jasniej z tele-gazeta ...

jesli korzystamy z tunera tv (nagrywarki)"live" to telegazeta przeciez bedzie ..

oczywiscie z nie nagrywa sie ...
 

daniel_torun

New member
no to dalsze pytania

Dzięki za odpowiedzi.
1. Jak są realizowane funkcje PAUSA LIVE
2. Jak działa zaprogramowane nagrywanie ? (jak w Samsungu miałem nastawione nagrywanie np. za tydzień jakiś film i w tym czasie włączyłem TV to się nie nagrało ) jak jest z LX60 ?
3. Jak jest z DIVX ? wiem , że nie zrzuca na HDD ale czy odtwarza polskie znaki ?
4. Jakie ma ten sprzęt zalety nad wymienionmi wcześniej PANASEM i SONY ?
5. To jaka ta cena była by dla mnie ? :)
Pozdrawiam
Daniel
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Ha, Ha, Ha... żartowałem...

Bardzo ważne, gdyż wszystko zależy czy sygnał tej kablówki jest analogowy (tak jest w większości), czy cyfrowy. Jeśli kablówka nie dała Ci specjalnej skrzynki dekodera, to najpewniej masz sygnał analogowy. Zresztą, wersja D występuje chyba tylko w Wielkiej Brytanii.

ArtS :)
 

daniel_torun

New member
no to co mam robić ?

Dzięki za info. Dopiero się uczę tej tematyki. W takim razie co mam robić ? W grę wchodzi SONY , PANAS i ten PIONEER? Chciałbym już załatwić sprawę bo stare DVD pada i dziecko nie ma na czym bajek oglądać ;-).
Szkoda że nie da się zrzucić jakoś VCD na HDD ale cóż. Cudów nie ma .
Wiesz może jak realizowana jest w tyj nagrywarce funkcja PAUZa i nagrywania zaprogramowanego ?
 
Do góry