Pioneer VSX-516 + DV-393 + Jamo S 416

bossbusko

New member
Planuje zakup kina domowego. Chce go podlaczyc do telewizora sony kdl 40U2000. Nie jestem audiofilem, filmow tez nie zaduzo ogladam. W zwiazku z tym mam kilka pytania.
Amplituder podlaczam do wyjscia audio na tylnym panelu telewizora (2xchinch)? I po uruchomieniu amplitudera dzwiek programow bede mial z kina?, jak sie wtedy zachowuja glosniki w telewizorze?.

No i chyba jedno z wazniejszych pytan, w najblizszym mnie mediamarkt jest taki zestaw Pioneer VSX-516 + DV-393 + Jamo S 416
w cenie 1999zl, czy to zestaw godny uwagi dla kogos kto slucha glownie mp3 i czasem chcial by Fakty na TVN obejrzec z fajnym dzwiekiem ;)

W tym sklepie internetowym znalazlem chyba identyczny za 300zl wiecej
http://www.dvdsystem.pl/opis.php?n=Pioneer VSX-516 + DV-393 + Jamo S 416 HCS3&towID=5313
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Przy taki podłączeniu graja głośniki w tv i amplitunerze.

Promocje są różne , jedną z ciekawszych ma w tej chwili Pioneer w swoim nowym zestawie z nagrywarką, kosztuje 2500 i oferuje zapisa programów na płytach dvd i lepszy dzwięk za sprawą amplitunera z nowej serii i kolumny z wyższej półki.

vsx417s_medium.jpg

vsx417sback_medium.jpg

dvr230_medium.jpg

dvr230rear_medium.jpg

a364c84c5465971cmed.jpg
 

bossbusko

New member
blackninja napisał:
Przy taki podłączeniu graja głośniki w tv i amplitunerze.

Promocje są różne , jedną z ciekawszych ma w tej chwili Pioneer w swoim nowym zestawie z nagrywarką, kosztuje 2500 i oferuje zapisa programów na płytach dvd i lepszy dzwięk za sprawą amplitunera z nowej serii i kolumny z wyższej półki.

A gdzie znalazles ta promocje?

A co myslicie o tym zestawie? Pioneer DV-393-S VSX-516-S S-V325W
http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/pioneer-dv-393-s-vsx-416-s-s-v325-w.bhtml
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KotD

New member
szkoda, szukam jakiegoś fajnego i niedrogiego zestawu do 3500 PLN, ale tylko w czarnym kolorze. Mozesz coś polecić.
 

KotD

New member
podaj mi linka do tego zestawu. Nie jestem zorientowany za bardzo w sprzecie audio i chciałbym dobrej porady. Warto zakupić ten zestaw? Nie wiem czy jest tam nagrywarka, nie jest mi potrzebna.
 

bossbusko

New member
blackninja
ten sklep ma jeden minus, system ratalny w zaglu. Po pierwsze to w tej chwili np lukas oferuje raty 0% a po drugie moj bliski znajomy procesowal sie z zaglem 2 lata. Wina myla po stronie Zagla, znajomy splacal wszystko terminowo, mial wszystkie wplaty udokumentowane a oni 2 miesiace przed koncem splaty stwierdzili ze nic nie zaplacil i chcieli sprzet zabrac (pralka). Wkoncu wyszlo co i jak ale co nerwow i kosztow bylo to nie wspomne.
 
Do góry