Pioneer SX-20 plus JBL ES 80 czy Tonsil Maestro 2 180 ???

malin1976

Member
No i się trochę pozmieniało hehe . Piooner sx-20 co prawda stoi już u mnie na półce ale kolumny jeszcze nie . Zamiast nowego trafiła się okazja i za 450 zł kupiłem używkę u mnie w mieście . Odsłuchałem go co prawda na kolumnach podłogowych chyba dali 450 i pioneer n50 o ile dobrze pamiętam .

A teraz do rzeczy : zamówienie pionner sx20 i boston acoustics a26 anulowałem - kazali czekać miesiąc i się nie doczekali hehe

Dalej celować w bostony bo mogę mieć nówki canton gle 426 za 1300 . A może ktoś zaproponuje jakieś używki z allegro niedrogie w idealnym stanie . Tylko nie podłogówki .

A ten piooner to kawał sprzętu jest !!! Ledwo go do domu przyniosłem hehe
 

malin1976

Member
Jednak wezmę nówki ;) Waham się pomiędzy Canton GLE 426 a Boston Acoustics A26 . Cantony widziałem w zestawie 5.1 . Niestety odsłuch niemożliwy :( Wezmę w ciemno . Jutro decyzja bo się muszę z tym przespać hehe . Może losowanie ?:)?
 

malin1976

Member
Dalej błądzę słuchając muzy na podłogówkach za 100 zł pożyczonych od brata hehe

Co to za kolumienki Elac FS 57.2 i jak się one mają do Monitor Audio MR4 ?

Z podłogówek celuję jak widać do 1800 zł :( Chyba jednak nie obędzie się bez wyjazdu do Gdańska do teścia w celu przesłuchania kilku modeli włącznie z podstawkowymi Boston Acoustics A26 i Monitor Audio BX2 . Muszę posłuchać i sprawdzić różnicę pomiędzy podłogowymi a podstawkami ;) Dałem sobie czas do końca wakacji :(
 

malin1976

Member
Tu nie chodzi o wielkość pokoju odległość od szafki szafki rtv z całym sprzętem a ławą i kanapą to tylko 3 metry . Wszystko w centralnym położeniu . Idealnie ;)

Liczy się cena hehe . A tu mam niewielki wybór jeśli chodzi o podłogowe : Monitor Audio MR4 , Mission MX3 , Tannoy Mercury V4 , KEF C7 , Elac FS 77.2 . JBL ES 80 ( te studio mają fatalne jak dla mnie maskownice ) I to by było na tyle no chyba że coś przeoczyłem .
 

Attachments

  • DSCN0731.jpg
    DSCN0731.jpg
    779 KB · Wyś: 77
Ostatnia edycja:

malin1976

Member
Dlatego myślę o podstawkach . Idealnie pasowałyby na półkę . A w przypadku podłogówek oba meble po bokach wędrują na ścianę po prawej ;)
 

malin1976

Member
Właśnie stoję przed dylematem czy brać nowe ( jadę w poniedziałek do Bydgoszczy ) Monitor Audio MR4 za 1400 zł czy jednak używki z ogłoszenia Dali Concept 6 za 1000 zł . Niestety muszę zdecydować bez odsłuchu .

Amplituner Pioneer sx-20 . Pokój 25 metrów , muzyka rock , pop , czasem polski hip hop . Słucham z zasadzie wszystkiego prócz muzyki poważnej , jazzu itp itd ;) Nie odkręcam pokrętła głośności zbytnio .

Z jednej strony kusi gwarancja i nówka sztuka zaś z drugiej cena i co by nie powiedzieć niezły design . Hmm ...
 
Do góry